web
analytics
7 ویژگی هم تیمی های بسیارخوب | کافه راز
هم تیمی

۷ ویژگی هم تیمی های بسیارخوب

کافه راز : اعتماد، شوروهیجان، خودآگاهی … آیا شما در یک تیم بازی می کنید؟

درزمان کودکی عاشق عبارت “شورو هیجانات مناسب” بودم. و تا جای ممکن تلاش کردم تا تیمی تشکیل دهم از افرادی که به نظر مثبت و پرهیجان می آیند، با تمرکزحواس و احساسی باشند ، استانداردهای دقیقی داشته و در رسیدن به هدفم با من شریک باشند. درآن زمان هدف من به وجودآوردن کاری بود که به سادگی در هر مرحله ای بهترین باشد.

_استیسی باس، عکاس و نویسنده ی مجله ی باغ ها در صبحدم “Gardens at First Light”

شما چگونه روحیه ی کارگروهی را به وجود می آورید؟

من برای این کار احتیاج به اعتماد و اطمینان دارم. به عنون یک کارآفرین جوان، همیشه به میلیون ها مسیرهای مختلفی کشیده می شوم. برای من مهم است که هم تیمی هایم کاری را دنبال کنند و تا به پایان برسانند تا من بتوانم به کارهای دیگر رسیدگی کنم. زمانی که بخواهم صرف تذکر دادن و یادآوری اعضای تیمم بکنم را می توانم برای انجام پروژه های مشتریان بگذارم.

_مگان بدرا، نایب رئیس شرکت تقویت روابط “Amplify Relations”

شما چگونه روحیه ی کارگروهی را به وجود می آورید؟

یکی از مواردی که ما به دنبال آن هستیم نگرش صحیح و تمایل برای انجام دادن بهترین حالت خودمان است. ما از افراد گروهمان می خواهیم که احساسات و هیجاناتشان را در کاری که انجام می دهند نشان دهند، اما نیازی نیست که نسبت به کاری که انجام می دهند بیش از حد احساساتی باشند. همین یک ویژگی بر همه ی عوامل دیگر برتری دارد.

_جیسون بلنکر، موسس شرکت های بلنکر

شما چگونه روحیه ی کارگروهی را به وجود می آورید؟

من به هم تیمی هایی نیاز دارم که ذهنی کنجکاو داشته باشند و همیشه به دنبال یادگیری باشند . این افراد ایده های بزرگ و ذهنی انعطاف پذیر دارند. همین طور اعضای تیم من باید شنونده های خوبی باشند، تا بتوانند در حینی که همگی ما برای رسیدن به هدفی کلی تلاش می کنیم، به ایده های سایرین هم رسیدگی کنند.

_دایانا گودوین، موسس و مدیرعامل مدرسه شنا ی آکواموبایل “Aqua Mobile”

شما چگونه روحیه ی کارگروهی را به وجود می آورید؟

من به دنبال انسان های با استعداد هستم. استعداد یک موقعیت برابر و همیشگی است ، اما بسیار کمیاب است. اگر با افراد بااستعداد کار کنید، آنها باعث پیشرفت کار همه ی اعضا می شوند. خیلی هیجان انگیز است که با افرادی کارکنید که همواره کاری انجام دهند که شما را تحت تاثیر قرار دهند.

_جان مک نیل، صاحب استودیو جان مک نیل

شما چگونه روحیه ی کارگروهی را به وجود می آورید؟

علاقه، قابل اعتماد بودن و مهربانی. زمانی که فردی این ویژگی ها را داشته باشد، باعث به وجود آمدن یک تجربه ی کاری قوی و نیروبخش می شود.

_پاتریشیا اوتاویانا، موسس ونویسنده ی کتاب های Sister Soldier

شما چگونه روحیه ی کارگروهی را به وجود می آورید؟

اول از همه احساسات و علاقه. در یک کارگروهی عالی، همه ی اعضا باید به کار اهمیت بدهند نه این که فقط به فکر انجام وظیفه باشند. اگر افراد مشتاق باشند، بیشتر به نتیجه و روش های رسیدن به آن اهمیت می دهند و به هم گروهی های خود نیز انگیزه می دهند تا مانند آنها باشند. و در وحله ی دوم خودآگاهی. شناخت از خود باعث شده است من به بهترین مدیرعامل و رهبر گروهی که می توانم باشم تبدیل شوم. با داشتن خود آگاهی می توان حوضه هایی که احتیاج به پیشرفت دارد را مشخص کرد وهمچنین بازخورد صادقانه ای به دست خواهد آمد.

_جری جاو، مدیرعامل شرکت علم ابقا “Retention Science”

شما چگونه روحیه ی کارگروهی را به وجود می آورید؟

انرژی بالا، نگرش مثبت و اخلاق کاری عالی. به جز این هر چیزدیگر را می توان آموزش داد.

_مدیر عامل شرکت McLean Dermatology و Skincare Center

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد کافه راز
پیشنهاد کافه راز
[quote]کافه راز : تعیین یک هدف چالش برانگیز اولین حرکت به سمت موفقیت است.[/quote] دراوایل سال…