web
analytics
برای بزرگسالان
بازی بزرگسال

۷ روش برای بزرگسالان که بیشتر بازی کنند و از زندگی لذت ببرند

ترجمه شده توسط کافه راز : بچه ها می دانند که چطور خوش بگذرانند و از روزشان لذت ببرند و آنها می خندند، آواز می خوانند، روی چمن ها غلت می زنند، این معنای واقعی لذت بردن است.

اما به محض این که فارق التحصیل می شوند به نظر می رسد که این لذت ها هم به پایان می رسد. مهمانی ها کم میشوند، سفرهای تفریحی تمام می شوند و پرداخت قبض ها و کارکردن به مهمترین کارها تبدیل می شوند.

درنتیجه بسیاری از آدم بزرگ ها توانایی لذت بردن و خوش گذراندن را از دست داده اند، اما با چندین تغییر ساده هرکسی می تواند دوباره علاقه به بازی ها را در خود ایجاد کند و شادی های کودکی اش را دوباره پیدا کند.

۱-یک برنامه زمانی ایجاد کنید.

این کار برای شروع ضروری است. به طور کل انسان ها برای تمامی جنبه های زندگیشان برنامه ی زمانی دارند، برای قرار ملاقات با دکتر و دندانپزشک، جلسات کاری و حتی زمان غذا خوردن. بعد از آنکه برنامه ی زمانی تان را ایجاد کردید روزانه نیم ساعت زمان برای خوش گذرانی اضافه کنید چندین ساعت هم در تعطیلات آخرهفته. و به جای اینکه تعطیلاتتان را در حیات پشتی یا برای مرتب کردن انباری فدا کنید، به سفر بروید.

۲- بیرون بروید.

فعالیت های جالب زیادی هستند که در بیرون از خانه وجود دارند. پارک های آبی و ساحل ها، این ها برای کوکان بسیار لذت بخش هستند اما بزرگسالان هم می توانند به همان انداره از این کارها لذت ببرند. این که به یک کودک کمک کنید یک قصر شنی بسازد بسیار لذت بخش است و له کردن آن در آخر ازآن هم بهتر است.

۳- ورزش کنید.

به ورزش کردن به چشم چندین ساعت تمرین سخت، عرق کردن و بالابردن وزنه ها نگاه نکنید. راه های زیادی وجود دارد که از این کار لذت برد. از موسیقی یا بعضی نرم افزارها استفاده کنید تا از ورزش کردنتان لذت ببرید.

درکلاس هایی شرکت کنید که بیشتر شبیه به بازی هستند، مانند کلاس های رقص یا ورزش زومبا. هرورزشی که در کودکی از آن لذت می بردید، مانند بیش والیبال یا فوتبال، در بزرگسالی هم همان میزان از لذت و خوشی را در شما ایجاد خواهد کرد.

۴- بازهای مخصوص بزرگسالان

خوش گذراندن فقط به معنای انجام دادن باز های کودکانه نیست. بازی های بسیاری وجود دارند که برای بزرگسالان ساخته شده اند آنها را انجام دهید.

۵- خلاق باشید.

بازی ها و ورزش تنها راه برای خوش گذرانی نیستند. هرکاری که فرد از انجام دادنش لذت ببرد می تواند شادی را وارد زندگی او کند. نوشتن، نقاشی کردن، دوختن، بافتن یا مجسمه سازی اینها همه فعالیت های خلاقانه و لذت بخشی هستند و اگر به اندازه ی کافی خوب انجام شوند می توان از این راه پول هم کسب کرد.

همچنین پازل ها، لگو ها و کتاب های نقاشی برای بزرگسالان هم در همه جا وجود دارد که هم لذت بخش است و هم آرامش بخش.

۶- اندکی زمان شخصی برای خودتان داشته باشید.

لذت بردن به این معنا نیست که بازی کنید و این سمت و آن سمت بدوید. گاهی لازم است زمانی را درتنهایی با خودتان سپری کنید، و با روشی مناسب آرامش داشته باشید. تماشای یک فیلم، دراز کشیدن در وان حمام و مطالعه ی یک کتاب خوب یا انجام دادن مدیتیشن کارهایی هستند که تمام استرس های به وجود آمده در طول روز را از بین خواهند برد.

زمانی را صرف زیبایی خود کردن هم برای خانم ها بسیار مهم است. مرطوب کردن پوست، استفاده از محصولات خاص برای خطوط روی چهره یا سیاهی زیر چشم ها باعث می شود که خانم ها احساس بهتری نسبت به خود داشته باشند.

۷- اجتماعی تر باشید.

وقتی که آدم بزرگ ها با هم بیرون می روند معمولا کارهای مخصوص بزرگسالان را انجام می دهند، مثلا شام خوردن، تماشای فیلم یا رفتن به کافه. با وجود اینکه این کارها بسیار سرگرم کننده هستند، اما این کارها بعد از مدتی قدیمی می شوند. به همین دلیل است که گاهی باید زمانی که با دوستانتان بیرون می روید کارهای جدید و جالب انجام دهید.

به یک شهر بازی بروید و سوار ترن هوایی شوید. یک گروه ترتیب دهید و به پینت بال بروید. یا اینکه یک استخر کودک را پر از آب کنید، اما در آن شنا نکنید. در عوض از آن برای پر کردن تفنگ های آب پاش استفاده کنید و یکدیگر را تا می توانید خیس کنید.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد کافه راز
پیشنهاد کافه راز
ترجمه شده توسط کافه راز :حال زمانی عالی برای زنده ماندن است. می توانید هرکاری که…