web
analytics
7 دلیل برای رها کردن چیزهایی که مانع از پیشرفت شما می شوند | کافه راز
موانع پیشرفت

۷ دلیل برای رها کردن چیزهایی که مانع از پیشرفت شما می شوند

ترجمه شده توسط کافه راز : با رها کردن و نگاه کردن به آینده آرامش ذهنی به دست آورید.

سالیان سال من تحت کنترل چیزی بودم که نمی توانستم آن را کنترل کنم. همه ی ما چنین چیزی را داریم، ممکن است یک رابطه ی ناموفق، یک معامله ی کاری ناموفق، یک تصمیم اشتباه، یا چیزی باشد که فردی در دوران کودکی به شما گفته باشد؛ آن چیزهایی که درگذشته اتفاق افتاده اند و ما هنوز هم آنها را با خود حمل می کنیم.

من توسط احساسات ناراحتی، دلواپسی، خجالت و افسردگی محدود شده بودم و آنها مانع من شده بودند. تا اینکه یک روز تصمیم گرفتم اجازه ندهم که گذشته ی من تعیین کند که من چه کسی بوده ام و چه کسی خواهم بود. من یک تصمیم گرفتم … این که آنها را رها کنم.

رها کردن به معنای فراموش کردن نیست. این خاطرات گذشته، خوب یا بد، بخشی از شخصیت ما هستند اما تا زمانی که ما به آنها اجازه ندهیم نمی توانند معرف ما باشند.

_ جاناتان کنیلی، مربی زندگی، سخنران انگیزشی و نویسنده

من تمام احساس ناامنی که داشتم و سقف شیشه ای که برای خود ایجاد کرده بودم را رها کردم. من می توانم اولین و بدترین دشمن خودم باشم، و زمانی که در نهایت توانستم آنچه دیگران در مورد توانایی ها و استعدادهای من می گفتند را پیش خودم اعتراف کنم، توانستم در توانایی های خاص خودم در زمینه ی ایده پردازی، تولید و اجرا اعتماد به نفس پیدا کنم.

این به من کمک کرد که خودم را باور داشته باشم و به دیگران هم کمک کنم که به خودشان اعتماد کنند، و موقعیت هایی را در بازار ببینم که می توانم به آنها دست پیدا کنم.

_ بتسی مک هاف، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت LLC

اخیرا من مجبور شدم یک اقدام بسیار عظیم انجام دهم و همه چیز را جمع کنم و از خانه ای که همیشه در آن زندگی می کردم به سیلیکن ولی نقل مکان کنم. البته که همه مجبور به نقل مکان نیستند، اما من متوجه شدم برای رسیدن به اهداف و موفقیت در کارم لازم است که از این فضای امن فاصله بگیرم، یک گام بزرگ بردارم و نقل مکان کنم. من هرچیزی که می شناختم را رها کردم، یک مسیر جدید را آغاز کردم و درنهایت از نتیجه بسیار راضی و خوشحال بودم.

_ آنجلا روت، از بنیانگذاران و مدیر بازاریابی Due.com

بی عیب وکامل بودن. من بهترین شاگرد اول هستم. به این خاطر که من در تمام عمر به خاطر بی نقص بودن تشویق می شدم، برای من سخت بود که متوجه شوم بی عیب و نقص بودن با موفقیت فرق دارد. دانستن این موضوع – و اینکه هیچ مسیر آسانی برای شروع وجود ندارد – به من کمک کرد که کارهای بیشتری را انجام دهم. به عنوان یک کارآفرین، “انجام دادن” بهتر از “بی نقص بودن” است.

_ الکساندرا اسکای، مدیر عامل و یکی از موسسان Rallyon

از دست دادن یک قرارداد می تواند بسیار ناراحت کننده باشد، زیرا درآمد من کاملا براساس حق الزحمه ماموریتی است که انجام می دهم و زمان، کار سخت و احساسات زیادی در هر معامله صرف می شود. مهم ترین درسی که من در تجارت آموخته ام این است که رها کن و به سراغ موارد بعدی برو. تا زمانی که به عقب برمی گشتم نمی توانستم چشمانم را به سوی آینده و موقعیت هایی که دقیقا جلو من قرار داشتند باز کنم.

_ النورا سروگو، از بنیانگذاران گروه SLS

تلویزیون و نیمه شب ها. اینها برای من بسیار ارزشمندترند تا اینکه صبح های زود از خواب بیدار شوم و برای شروع یک روز تلاش کنم.

_ جارت استریبین، مدیر عامل و موسس EasyPost

من عادت داشتم که کارهایم را با خود به خانه بیاورم و شب ها تا دیر وقت برای انجام پروژه ها زمان می گذاشتم. من درنهایت زمانی که متوجه شدم خواب کافی در شب – حدود ۷ ساعت – بسیار مهم است، این عادت را کنار گذاشتم.

نه تنها توانستم بازده کاری خود را در طول روز افزایش دهم، بلکه متوجه شدم زمانی که بعد از ظهرها را با خانواده سپری می کنم بسیار ارزشمند است زیرا دیگر این فکر را نداشتم که بعد از اینکه همه خوابیدند یک عالمه کار انجام نشده در انتظار من است.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد کافه راز
پیشنهاد کافه راز
ترجمه شده توسط کافه راز : توصیه های یک کارشناس برای کاهش اندکی میزان نگرانی همه…