web
analytics
6 چیزی که دوست دارید مشتریانتان درمورد کسب و کار شما بگویند | کافه راز
آموزش بازاریابی

۶ چیزی که دوست دارید مشتریانتان درمورد کسب و کار شما بگویند

ترجمه شده توسط کافه راز : جوری بگویید که مشخص باشد برایتان مهم است.

درکتاب “آهنربا: هنر جذب در کسب و کار” جو کالووی ،نویسنده، سخنران و مشاور کسب و کار روش هایی را عنوان می کند که شما می توانید مشتریان خود را به آهنرباهایی تبدیل کنید که توسط جملات و تعریف های مثبت، مشتریان جدید را جذب می کنند.

راه حل نه خیلی دشواری که او به آن عقیده دارد این است که آنچه دیگران درمورد کسب و کار شما می گویند را تحت کنترل خود داشته باشید – نه با منع یا جلوگیری از مقالات انتقادی بلکه به این روش که تصمیم بگیرید که می خواهید دیگران چه چیزی درمورد کسب و کار شما بگویند و سپس آن نوع محصولات و خدماتی را ارائه دهید که مورد تحسین و ستایش قرار گیرند.

کالووی می گوید: “موضوع مهم در مورد این نظریه این نیست که بگویید (ما دوست داریم مردم چیزهای خوبی درمورد ما بگویند) زیرا این بی معناست.

موضوع مهم این است که باید بر این تمرکز کنید که می خواهید مشتریان دقیقا چه چیزی درمورد شما بگویند. 

در این مورد، او می گوید که باید سه مورد از عباراتی که دوست دارید دیگران درمورد شما بگویند را مشخص کنید، که البته برای هر کسب و کار متفاوت است.

به عنوان مثال، ممکن یک کسب و کار بخواهد که مشتریان بگویند “آنها ارزانترین قیمت ها در شهر را دارند.” و کسب و کار دیگر ترجیح بدهد دیگران بگویند “خدماتی که آنها ارائه می دهند ارزشی بیشتر از پولی که پرداخت می شود دارد.” اینها چند مثال از تعاریفی است که ممکن است دوست داشته باشید درمورد کسب و کارتان گفته شود:

۱-کار کردن با آنها بسیار آسان است.
۲- آنها همیشه من را در جریان کارها قرار می دهند.
۳- آنها مشکلات را حل می کنند.
۴- آنها به من احترام می گذارند.
۵- آنها بهترین محصولات را دارند.
۶- من به آنها اعتماد دارم.

زمانی که سه موردی که دوست دارید دیگران درمورد شما بگویند را مشخص کردید، باید مطمئن شوید که با محصولات و خدماتتان کاری را انجام می دهید که به هدف مورد نظرتان برسید.

کالووی می گوید: “ممکن است شما کسب و کاری داشته باشید که دارای هزاران بخش موثر باشد. ممکن است احساس کنید که این موضوع بسیار پیچیده است. اما من به شما اطمینان می دهم که اگر تفکری ساده داشته باشید و بر روش سه چیزی که باید درست انجام دهید تمرکز کنید، این همان نیروی کمکی خواهد بود که باعث رسیدن شما به موفقیت می شود.”
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد کافه راز
پیشنهاد کافه راز
ترجمه شده توسط کافه راز : شما چطور فرصت ها را به زندگی خود جذب می…