web
analytics
6 روش برای اینکه در شرایط دشوار هم مفید و پربازده باشید | کافه راز
پیشرفت

۶ روش برای اینکه در شرایط دشوار هم مفید و پربازده باشید

ترجمه شده توسط کافه راز : از خودتان بپرسید دومین چیز موثر و قوی برای پیشرفت ، خودم، کسب و کار، تیم و مشتری هایم چیست؟

شما چطور در شرایط دشوار الویت بندی می کنید؟ موضوع مهم همیشه نتیجه است. من خود را با این قانون وفق داده ام که بدون توجه به احساستم تصمیم گیری کنم، در نتیجه در هر شرایطی چیزی را انتخاب می کنم که بهترین تاثیر را داشته باشد.
_کت لوترزو، کارگردان

شما چطور در شرایط دشوار الویت بندی می کنید؟

من با پاسخ به پرسش ها الویت بندی می کنم: دومین چیز موثر و قوی برای پیشرفت ، خودم، کسب و کار، تیم و مشتری هایم چیست؟ من هر پروژه را به عنوان مجموعه ای از فعالیت ها در نظر می گیرم.

تنها راه برای به پایان رساندن هر پروژه ی مهم این است که هر فعالیت را به تنهایی به پایان برسانید. و موثرترین کار که درهرزمان می توانید انجام دهید این است که به کار بعدی که در لیست قرار دارد فکر کنید، آن را انجام دهید یا به فردی دیگر محول کنید.
_کریستین رینود، مدیرعامل، E180

شما چطور در شرایط دشوار الویت بندی می کنید؟

من یک لیست تهیه می کنم. مهمترین کارهایی که باید انجام شوند در صدر قرار دارند. من عاشق این هستم که بعد از انجام هر کار یک علامت تیک بزرگ کنار آنها قرار دهم. این کار به من کمک می کند که واقعا تصور کنم کارها انجام شده اند.
_لورا هال، شریک بنیانگذار، For Love and Lemons

شما چطور در شرایط دشوار الویت بندی می کنید؟

من در هر زمان بر یک کار تمرکز می کنم و تلاش می کنم بزرگترین مشکلات و مسائل را از دور خارج کنم. زمانی که یک مشکل حل شود، سراغ مسئله ی بعدی می روم.
_جاستین مک گیل، مدیرعامل، Leadfuze

شما چطور در شرایط دشوار الویت بندی می کنید؟

من متوجه شدم آسانترین کار این است که با شروع هرروز مشخص کنم که چه کارهایی باید حتما انجام شوند، و اول دشوارترین کارها را انجام می دهم.

بعد از آن، بر کارهای مهم اما غیر ضروری تمرکز می کنم، مانند استخدام نیروی جدید. من در این موضوع با آیزنهاور موافق هستم: “دو نوع مشکل وجود دارد، مشکلات مهم و مشکلات ضروری – مشکلات مهم هرگز ضروری نیستند و مشکلات ضروری هرگز مهم نیستند.
_کوربت درامی، مدیرعامل، popular pays

شما چطور در شرایط دشوار الویت بندی می کنید؟

در یک روز عادی من برای مشخص کردن الویت هایم از یک تقویم و فهرست کارهای روزانه استفاده می کنم. اما در صورت ایجاد یک وضعیت دشوار یا خاص، برنامه کارهای روزانه ام را کنار می گذارم و به حالت “اضطراری” تبدیل می شوم.

من درآغاز اولین تجربه ی کاری ام به عنوان یک گارسون در هتلی که نزدیک به محل مسابقات فرمول یک بود این حالت را تجربه کردم. در طول هفته ی مسابقات ما مجبور بودیم به جای ۴۰ عدد صبحانه برای ۲۰۰ نفر صبحانه سرو کنیم. خیلی سخت بود، اما من و همکارم این کار را انجام دادیم. من یادگرفتم که چطور در زمان هایی که لازم است شرایط را مدیریت کنم.
_هانا آدیما، شریک بنیانگذار، Tenacity
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد کافه راز
پیشنهاد کافه راز
ترجمه شده توسط کافه راز : مسائل کلیدی برای داشتن یک خواب مفید 1-بیشتر فیبر بخورید.…