web
analytics
6 روش برای اینکه به دیگران احساس ارزشمند بودن بدهید | کافه راز
احساس ارزشمند بودن

۶ روش برای اینکه به دیگران احساس ارزشمند بودن بدهید

ترجمه شده توسط کافه راز : فردی باشید که دیگران بتوانند روی شما حساب کنند.

شما چطور برای دیگران ارزش قائل می شوید؟

من گوش می دهم. من با دادن اعتماد، احترام، استقلال و اختیار برای انجام پروژه های خود و در نظر گرفتن مسئولیت هایی برای افراد، برای آنها احترام قائل می شوم.
-دین بل، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت مهندسان آینده و مجری تلویزیون در شبکه CNBC

شما چطور برای دیگران ارزش قائل می شوید؟

تعریف های مثبت. تشکر و قدردانی کردن بسیار مهم هستند. در این صورت، دیگران متوجه می شوند که شما از تلاش های فراوان آنها تقدیر می کنید. دادن جوایز کوچک هم می تواند روش خوبی باشد.
-سیدنی موریس، شریک بنیانگذار در شرکت Stone Cold Fox

شما چطور برای دیگران ارزش قائل می شوید؟

من به شدت طرفدار وقت گذاشتن برای گوش دادن به صحبت ها و نظرات کارمندان هستم. من فکر می کنم این بسیار مهم است که تمام توجهم را به نظرات آنها بدهم و در آخر نظرات سازنده ی خود را به آنها منتقل کنم. من متوجه شده ام زمانی که از کارمندان برای کار خوب و ایده های سازنده شان قدردانی شود، عملکرد بهتری خواهند داشت.
-گیلن رز کرن ، شریک بنیانگذار شرکت For Love & Lemons

شما چطور برای دیگران ارزش قائل می شوید؟

من به شدت از زمانم محافظت می کنم. در نتیجه در پایان یک جلسه یا هنگام صحبت کردن با مردم بعد از یک سخنرانی، همه چیز را به آنها خواهم گفت.

زمانی که مردم از من سوال می پرسند هیچ “فوت و فن محرمانه ای” وجود ندارد. من مانند مراجعی که پول زیادی برای یک ملاقات پرداخته است به آنها مشاوره می دهم. این ارزشی که من به دیگران می دهم در نهایت به سمت خودم باز خواهد گشت. -سارا رز کاروس، …. . .. . . . . .

شما چطور برای دیگران ارزش قائل می شوید؟

من از طریق برقراری ارتباط این کار را انجام می دهم. من متوجه شده ام چه درکسب و کار و چه در زندگی شخصی، صادق، مثبت و دردسترس بودن در حین برقراری ارتباط باعث می شود که از دیگران متمایز باشم. من می توانم قدردانی و تشکر خود را مستقیما منتقل کنم یا با استفاده از مواردی مانند طرز حرف زدن، شوخی کردن و غیره آن را به نمایش بگذارم.
-هارون هاینس، مدیرعامل در Rise Digital

شما چطور برای دیگران ارزش قائل می شوید؟

این بسیار ساده است اما کمک کردن به دیگران یکی از بهترین روش ها برای نشان دادن ارزش است. چه ایجاد یک رابطه ی شراکتی بی همتا با مشتریان یا ارائه ی معرفی نامه ای که به وجود آورنده ی موقعیت های متفاوت باشد، هرفردی می تواند با داشتن نقش یک رابطه ارزش های بیشتری ایجاد کند.
-هثر والینگ، بنیانگذار، مدیرعامل در Geben Communication
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد کافه راز
پیشنهاد کافه راز
ترجمه شده توسط کافه راز : همه ی ما تعریف خاصی از موفقیت داریم، درست است؟…