web
analytics
4 نکته برای ثابت قدم ماندن در این دنیای گیج کننده | کافه راز
ثبات قدم

۴ نکته برای ثابت قدم ماندن در این دنیای گیج کننده

ترجمه توسط کافه راز : بر اهداف بزرگتر تمرکز کنید و زمان را تحت کنترل داشته باشید.

چگونه در مسیرتان ثابت قدم باشید؟

به عنوان یک کارآفرین ، انتظارات من از خودم تغییری نکرده است، اما به نظر می رسد با راه اندازی شرکت شخصی خودم و آگاهی از چالشهایی که در این مسیر وجود دارد گفتگوهای درونی من با خودم بسیار با محبت آمیز تر از زمانی است که برای شرکت های بزرگ کار می کردم.
برایم جالب است که می بینم چقدر طرز تفکرم نسبت به زمانی که یک کارمند بودم تغییر کرده است. به نظر من این تغییرات به این دلیل است که من بر اهداف بزرگتر تمرکز کرده ام.
_ هدر هولمز، مدیرعامل شرکت TapGenes

من به پیشرفت کردن معتادم. از انتقادهای سازنده استقبال می کنم. من دوست دارم از دیگران یاد بگیرم اما با این حال معتقدم که اعتماد به خود عامل اصلی برای خوشبختی است. من یادگرفتم که باید رئیس خودم باشد زیرا این تنها راهی است که می توانم زمانم را تحت کنترل داشته باشم. لذت اینکه چطور زمانم را سپری کنم همان حالتی است که با عث می شود من در مسیرم ثابت قدم باشم.
_دانیل چانگ، بنیانگذار شرکت Lucky Rice

من هرروز مدیتیشن انجام می دهم و کتابهای غیرداستانی مطالعه می کنم، این به من کمک می کند که دنیای اطراف را از دید انسانهایی ببینم که زندگی های متفاوتی داشته اند. من این جمله را بسیار دوست دارم :”کسی که مطالعه می کند ۱۰۰۰ بار زندگی می کند و کسی که مطالعه نمی کند فقط یک زندگی دارد.
_امرسون اسپاتز، مدیرعامل شرکت Dose
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد کافه راز
پیشنهاد کافه راز
دانلود کلیپ انگیزشی زندگی