web
analytics
4 راهنمایی برای کمک به اجرای کسب و کار های متعدد | کافه راز
راهنمای کسب و کار

۴ راهنمایی برای کمک به اجرای کسب و کار های متعدد

ترجمه توسط کافه راز : من چندین کسب وکار را اداره می کنم، ابتدا به زحمت اما با موفقیت آن ها را اجرا کردم. وقتی به عنوان یک کار آفرین شروع به کار کردم یک رستوران داشتم. حالا دو رستوران دارم و به صورت آنلاین سخنرانی انجام می دهم.

زمانی که در مسیر کارهای متعدد پیشرفت کنید، باید عملکرد خود را به عنوان یک مالک تغییر دهید.

اگر کسب و کار کوچکی داشته باشید ممکن است با بی برنامه گی و عدم تمرکز هم باقی بمانید یا حتی پیشرفت کنید. اما هرچه کسب وکار شما پیشرفت بیشتری داشته باشد، این عیب و نقص ها بیشتر دیده می شوند.

این راهنمایی ها در اجرای کسب و کارهای متعدد به شما کمک می کند

۱٫دفتر یاداشت

میدانم که برنامه های جالبی مانند evernote وجود دارند که می توان در آن فهرست کارها را یادداشت کرد، اما برای من هیچ چیز جای دفتر و خودکار را نمی گیرد.

نوشتن باعث می شود که موضوعات در ذهنم بماند و البته من دوست دارم که روی بعضی چیزها خط بکشم یا برگه ای را پاره کنم و در آتش بیندازم. یاداشت ها به دلایل متعددی بسیار مهم هستند، در راس همه ی آنها تمرکز قرار دارد.

زمانی که روی یک حرفه کار می کنید همیشه دفتر یادداشت همراه داشته باشید، و اگر ایده های دیگری به ذهنتان رسید آنها را یادداشت کنید ودوباره برکاری که انجام می دهید تمرکز کنید.

برای داشتن انگیزه باید تمرکز و هیجان داشته باشید و اگر چند کار متعدد داشته باشید ممکن است انگیزه تان را که عامل حیاتی در راه اندازی کسب و کار است را از دست بدهید. اگر در حین کار فکری ذهنتان را مشغول کرد آن را یادداشت کنید و دوباره بر روی کاری که انجام می دادید تمرکز کنید. برگه یادداشت ها به شما کمک می کنند که مرتب و با تمرکز باشید.

۲٫ مکان های فیزیکی

من در هر رستورانی در هر گوشه ی شهر کار می کنم اما مادرم دفتر کار شخصی داشت. محل های متفاوت به حافظه ی من کمک میکند. فکر می کردم که این موضوع عجیب است تا اینکه ویدیویی از لوییس هواس و جیم کواک را دیدم.

محل های مختلف در حافظه ی ما تاثیر زیادی دارند. عادت کنید که در محیط های مختلف کار کنید، حتی اگر با کامپیوتر کار می کنید در محیط های مختلفی از خانه کار کنید. مکان هایی که برای کارتان تعیین می کنید باعث می شوند مرزهای ذهنی تصور کنید و در زمان احتیاج آن ها را به یاد بیاورید.

۳٫ گروه

هرچه بیشتر پیشرفت کنید، بیشتر به برنامه ریزی برای تشکیل یک گروه خوب احتیاج پیدا می کنید. تنها راه برای اداره ی کارهای متعدد داشتن یک تیم قوی است. تیم شما خط مقدم کسب و کارتان است. با گروهتان با علاقه و انرژی رفتار کنید زیرا کار شما به آنها بستگی دارد.

۴٫ گزارش ها

بدانید چه اعدادی در کارتان مهم هستند و حداقل هر هفته گزارش ها را تهیه کنید. اندازه گیری باعث پیشرفت عملکرد شما می شود و گزارش ها نشان دهنده ی این پیشرفت در حرفه است. من در پیتزا فروشی ام گزارش های هفتگی درمورد فروش خالص و ناخالص، حساب مشتریان، هزینه غدا، کار و غیره دارم.

کافه راز : همه ی این اعداد می توانند تاثیر مهمی بر کسب و کار من داشته باشند. به اعدادی که برای کنترل کسب و کاران مهم هستند بیشتر توجه کنید. برای راه اندازی شرکت های متعدد تمرکز فراوانی لازم است. یک کار را راه اندازی کنید و زمانی که تیمی قوی تشکیل دادید به دنبال راه اندازی کارهای دیگر بروید. با تمرکز و انرژی می توانید یک امپراطوری از شرکت ها تاسیس کنید.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد کافه راز
پیشنهاد کافه راز
ترجمه شده توسط کافه راز : دوست من مرا مجبور کرد که تا به یک خلوتگاه…