web
analytics
یک کارآفرین توانا | کافه راز
روشهای کارافرینی

یک کارآفرین توانا

ترجمه شده توسط کافه راز : آیا کارمندان من آنچه برای رسیدن به موفقیت لازم است را دارند؟؟؟

آیا من از منابع مناسبی بهره برداری می کنم؟ آیا از فناوری مناسبی استفاده می کنم؟

زمانی که یک کارآفرین کسب و کار جدیدی را راه اندازی می کند، پرسش ها نسبت به پاسخ ها ارزش بیشتری در کسب موفقیت دارند.

خوشبختانه شما می توانید از تجربیات همکاران یا مدیرانی که قبلا در موقعیت شما بوده اند استفاده کنید.
اگر زمان و منابعتان را بر روی روش های مهم متمرکز کنید، این توانایی را به دست می آورید که کسب و کارتان را در مسیر موفقیت آمیزی قرار دهید. در ادامه ۴ نکته برای اینکه به یک مدیر و کارآفرین عالی تبدیل شوید ارائه شده است.

۱٫هوشمندانه کار کنید.

پشت عبارت “هوشمندانه کار کنید، نه سخت” معنای واقعی قرار دارد. کل موضوع بازده کاری است. کسب و کار شما به این دلیل که انسان های مناسبی را استخدام کرده اید پیشرفت می کند، اما آیا شما به بهترین نحو از توانایی های آنها استفاده می کنید؟

کارمندان شما ارزشمندترین منابعتان هستند، پس برای حل مشکلات ناشناخته از آنها کمک بخواهید. دوباره کاری نکنید و کارها را به کسانی بسپارید که از عهده ی آن برمی آیند. به سادگی می توان کارهای کوچک را روزانه انجام داد اما کار هوشمندانه به این معنی است که کارهای مهم برای خودتان و کسب و کارتان را الویت بندی کنید.

کافه راز : زمان خود را برای انجام کارهایی که بازده بالایی ندارند هدر ندهید. پروژه های الویت بالا و بازده بالا را مشخص کنید، و زمان هایی را که می توانید با گروهتان بر روی آن پروژه ها کار کنید را برنامه ریزی کنید و به آن عمل کنید.

۲٫ بیشتر بخوابید.

به نظر می رسد این که مدیرعاملی باشید که فقط جهار ساعت در شبانه روز می خوابد به نظر روش موفقیت آمیزی برای پیشبرد کسب و کارتان باشد.

به طور کل، این که ساعات بیشتری مشغول کار باشید به این معناست که کار بیشتری انجام دهید، درست است؟ نه صحیح نیست. به گزارش موسسه ملی اختلالات عصبی و سکته مغزی :”خواب کم باعث می شود که در روز بعد خواب آلوده باشیم و توانایی تمرکز را از دست بدهیم.”

بر اساس گزارشی از شرکت مک کینسی و کامپنی، ۴۳ درصد از مدیران تجاری می گویند که حداقل چهار شب در هفته به اندازه ی کافی نمی خوابند.

کم خوابی بر توانایی مدیریتی شما تاثیر می گذارد. به گفته ی علوم اعصاب بی.ام.سی اکثر عملکردهای مربوط به کارهای مدیریتی از قشرجلویی مغز منشا می گیرند، که در اثر کم خوابی به خوبی عمل نمی کند.

۳٫ شبکه ارتباطی خود را گسترش دهید.

مهم نیست که بازار چگونه است یا تصور شما از کارتان در ۱۰ سال آینده چیست، توانایی پیشرفت شما تا جایی است که شبکه ارتباطی خود را گسترش دهید.

اگرچه ایجاد شبکه های شخصی بسیار مهم است، اما همیشه درزمان ایجاد کسب و کار اینکار ممکن نیست. خوشبختانه رسانه های اجتماعی و اجتماعات آنلاین، امکان دسترسی به جوامعی بالاتر از جامعه ی محلی خودتان را بسیار آسان کرده است.

نمی توانید اینکار را یک رویداد محلی کنید؟ به توییتر بپیوندید یا در وبینار شرکت کنید. مکالمات آنلاین با افراد دیگر امکان ارتباط شما را با افراد تاثیرگذاری فراهم می کند که ممکن است هرگز ملاقات نکنید. علاوه براین، حضور در شبکه های آنلاین شما به عنوان مدیری متفکر در دنیای صنعت تبدیل می کند.

۴٫ به خودتان استراحت دهید.

براساس FastCoDesign، از دهه ی ۱۹۴۰ پژوهش ها نشان داده است که زمان استراحت برای قدرت کار بسیار حیاتی است.

به گفته ی سایت Health.com متاسفانه اگر مدیران این عادت را در برنامه ی روزانه ی خود قرار ندهند، کارمندان هم گمان می کنند که آنها هم نمی توانند زمان استراحت داشته باشند.درطول روز ساعات استراحت فعال برای خود در نظر بگیرید – مثلا پیاده روی کنید- و کارمنداتان را هم به انجام این کار تشویق کنید.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد کافه راز
پیشنهاد کافه راز
ترجمه شده توسط کافه راز : از آنجا که در سال 2016 کسب و کارها به…