web
analytics
آینده بهتر
اینده بهتر

کلید اصلی برای داشتن آینده ی بهتر خود شما هستید

ترجمه شده توسط کافه راز :جادویی که باعث بهتر شدن همه چیز می شود درون خود شما قرار دارد، و پیشرفت های شخصی باعث می شود که این جادو برای شما کار کند.

ازمیان تمام چیزهایی که می تواند برآینده ی شما تاثیر بگذارد، پیشرفت شخصی از همه مهمتر است. به بیان دیگر، مهمترین عامل برای داشتن آینده ای بهتر خود شما هستید. چیزهای زیادی هستند که از لحاظ شخصی یا حرفه ای به آینده ی شما کمک خواهند کرد.

اگر شما متعلق به یک شرکت قوی، پویا و رو به پیشرفت با مدیریت قوی هستید، این کمک خواهد کرد. اگر شرکت محصولات و خدمات خوبی دارد که مایه افتخار شماست، خب این هم کمک می کند. اگر برنامه ی آموزشی خوبی دارید، آن هم کمک می کند.

اگر طوفانی در راه نیست، اگر ماشینتان خراب نمی شود، اگر فرزندانتان مریض نمی شوند، اگر همسایه های شما متمدن هستند، اگر هوا بیش از اندازه سرد نیست، اگر هوا گرم نیست … تمامی اینها می توانند به آینده ی شما کمک کنند.

ما می توانیم همین طور عوامل زیاد دیگری را ادامه دهیم. اما این را بدانید که تمامی مواردی که نام برده شد، و بسیاری دیگر، فقط نقش کوچکی در آینده ی شما دارند.

زیرا عامل اصلی برای داشتن آینده ی عالی خود شما هستید. این را فراموش نکنید.

زمانی که پرسیده می شود “چطور می توان نتایجی بالاتر از حد متوسط و سطح بالا به دست آورد؟” دوستم این پاسخ را می دهد: “ساده است. به یک فرد سطح بالا تبدیل شوید” برروی خودتان کار کنید.

“طرز دست دادنتان باید سطح بالا باشد. بسیاری از انسان ها می خواهند موفق باشند، اما حتی حاضر نیستند روی نحوه ی دست دادنشان کار کنند.” او می گوید: “باید یک لبخند سطح بالا داشت. هیجان سطح بالا داشته باشید. تخصص سطح بالا داشته باشید. توجه سطح بالا به افراد دیگر داشته باشید. برای اینکه چیزهای بیشتری به دست آورید باید بهتر شوید.”

بیشتر از آنکه برای کارتان تلاش کنید بر روی خودتان کار کنید.

خیلی عجیب است،ممکن است بین دو انسان متفاوت که در یک شرکت مشابه کار می کنند، یکی ماهیانه ۱۰۰ دلار و دیگری ۱۰۰۰ دلار درآمد بیشتری داشته باشد.

چه چیزی باعث این تفاوت است؟ اگر محصولات مشابه اند، اگر آموزش مشابه است، هر دو ادبیاتی مشابه دارند، ابزار مشابه دارند، معلم مشابه دارند، هر دو در جلسات مشابه شرکت می کنند و … پس چرا یک نفر باید حقوق بیشتری دریافت کند؟ فراموش نکنید که تفاوت ها شخصی هستند – درونی نه بیرونی.

روزی فردی می گفت: “جادو در محصولات نیست، جادو در ادبیات نیست، جادو در فیلم نیست. جادویی که باعث می شود همه چیز بهتر باشد درون خود شما قرار دارد. پیشرفت های شخصی باعث می شوند که این جادو برای شما تاثیر داشته باشد.”
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد کافه راز
پیشنهاد کافه راز
ترجمه شده توسط کافه راز : راهکارهایی برای به دست آوردن آرامش سریع زمانی که اضطراب…