web
analytics
کسب و کار :چه طور در یک رقابت پیشتاز باشیم؟ | کافه راز
پیشتازی در رقابت

کسب و کار :چه طور در یک رقابت پیشتاز باشیم؟

ترجمه شده توسط کافه راز : از باخت متنفرید؟ پس قدرت تکنولوژی را تحت سلطه ی خود در آورید تا کسب و کارتان را در عرصه ی رقابت و در دنیای مجازی نگه دارید.

آیا شما رقبایتان را  درک می کنید؟ افراد موفق باید درمورد رقبایشان اطلاع داشته باشند.

مهم است که بدانید رقبای شما چطور با مشتریان شما صحبت می کنند؟ درباره ی شما چه می گویند؟ درباره ی کسب و کارتان چه می گویند؟

انسان های موفق با تغییرات تکنولوژی همگام می شوند تا بتوانند در رقابت باقی بمانند- از قبیل شبکه های اجتماعی – اما مانند هرچیز دیگری باید بتوانید تعادل را حفظ کنید.

انسان های زیادی هستند که از طریق ارتباطات حضوری مقدار زیادی پول کسب می کنند، و تعداد زیادی هستند که به دلیل تمرکز بیش از حد بر شبکه های اجتماعی و عدم شرکت در روابط حضوری پول بسیاری از دست می دهند.

بسیار تلاش کنید و نقاط ضعف خود را بشناسید. درمورد موضوعات مرتبط با کسب و کارتان بروز باشید و درمورد چیزهایی که منسوخ شده اند اطلاعات کسب کنید.

(اگر در پنج سال آینده هنوز هم از برنامه های گذشته استفاده می کنید و مشتریانتان از برنامه های اجتماعی کاملا متفاوتی برای برقراری ارتباط استفاده می کنند، ممکن است که شما از دور خارج شده و فراموش شوید.)

هرچیزی که احتیاج به تغییر دارد را تغییر دهید. در عرصه ی رقابت باقی بمانید حتی در دنیای مجازی.

شما می توانید با استفاده از قدرت تکنولوژی کاری کنید که کسب و کاری کوچک بزرگتر به نظر برسد. پایگاه داده ای از مشتریان موجودتان تهیه کنید و هر سال با آنها داد و ستد کنید.

استفاده از ایمیل، بازاریابی متنی و دیگر روش های مجازی برای برقراری ارتباط را درنظر داشته باشید تا بتوانید با مشتریانتان در ارتباط باشید و پیام های مهم را به آنها برسانید.

ممکن است شما به آخرین و جدیدترین پیشرفت های تکنولوژی احتیاجی نداشته باشید، اما قطعا شما به چیزی احتیاج دارید که مشتریانتان می خواهند.

کافه راز :در این جهان پویا تکنولوژی برقراری ارتباطات را ساده تر کرده است. و اگر شما از آن استفاده نکنید یک بازنده هستید.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد کافه راز
پیشنهاد کافه راز
ترجمه شده توسط کافه راز : به عنوان اولین حرکت برای دنبال کردن شما، به آنها…