web
analytics
کارهایی که باید قبل از خواب انجام دهید تا روز بعد را بهتر شروع کنید. | کافه راز
عوامل موفقیت

کارهایی که باید قبل از خواب انجام دهید تا روز بعد را بهتر شروع کنید.

کافه راز : کار آفرینان می‌دانند همان قدر که کمیت کار اهمیت دارد ، کیفیت کار نیز مهم است .پس باید بهترین استفاده را از هر ساعت بیداری خود داشته باشیم. عوامل زیادی بر کارایی روز بعد ما اثر دارند. برای حداکثر بهره‌وری خود، پنج مورد زیر را قبل از خواب انجام دهید.

۱- به تقویم خود نگاهی بیندازید.

با این کار متوجه میشوید چه کارهایی برای فردا دارید و می توانید خود را برای رویارویی بهتر با این مسائل آماده کنید. با این آمادگی ذهنی ، خواب بهتری خواهید داشت و در صبح روز بعد آماده ی شروع برنامه ها هستید.

۲- تمرینات ورزشی منظم را داشته باشید.

روزانه زمانی را برای پیاده روی و یا ورزش کردن در نظر بگیرید.این کار وقت زیادی را از شما نمی گیرد اما مراقبت از سلامتی ، بخش مهمی از زندگی مفید کار آفرینانه است.

۳- گوشی همراه خود را خاموش کنید. 

به هنگام خواب، گوشی خود را خاموش و یا در حالت بیصدا نگه دارید چون صدای زنگ تلفن در موقع خواب ، باعث میشود خستگی در بدن شما بماند و کارایی شما را کاهش میدهد. قبل از خواب مطمئن شوید هیچ عامل آزار دهنده‌ای وجود ندارد.

۴- تجربیات روزانه خود را یادداشت کنید.

شب ها قبل از خواب، چند دقیقه زمان را به نوشتن اختصاص دهید. عوامل موفقیت خود در آن روز را بنویسید و به خاطر آنها شکر گزار باشید. با این شکرگزاری ، آرامش بیشتری موقع خواب خواهید داشت.

۵- کتاب بخوانید.

یکی از مواردی که به خوابیدن کمک می کند ، کتاب خواندن است. البته دقت کنید از دستگاههای الکترونیکی برای مطالعه استفاده نکنید. این دستگاه ها چرخه خواب شما را مختل و چشم شما را تحت قرار می دهند. نگاه کردن به صفحات کتاب بدن شما را برای خوابیدن آماده می‌کند.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد کافه راز
پیشنهاد کافه راز
[quote]کافه راز » به عنوان کارآفرین، ما اغلب در دوره هایی دیوانه وار تلاش می کنیم…