web
analytics
مدیریت
روش های رهبری

چگونه من به رهبری رسیدم ؟

ترجمه شده توسط کافه راز : همانطور که من راجع به نوشتن در باره موفقیت فکر میکردم، در ابتدا به عنوان یک ویرایشگر بودم ، من تعجب میکردم که بعضی از مردم در وهله اول رهبر میشوند، چه چیزی باعث میشود یک فرد به دنبال مهارتی برود که دیگران نمیروند؟

در مورد من چند نشانه از دوران کودکی وجود دارد، ما در گرجستان زندگی میکردیم و بهترین همبازی من خود من بودم، من باید خلاق میبودم، من نمیتوانستم روی دوچرخه بشینم و بروم بچه های آن طرف در را ببینم، چون خیلی دور بودند. پس من توانایی هایم را توسعه دادم تا به خودم خوش باشم.

تا به امروز من هنوزم همانگونه هستم، من خودم سفر میکنم، خودم شام درست میکنم و مهم تر از همه من خودم با خودم راحتم.

این بسیار سودمند بود چراکه مسیر من به سمت رهبری پیش رفت. بیست و شش سال پیش من در شرکت خدمات مالی A.L کار میکردم، در نهایت، من در ادامه به عنوان مدیر عامل شرکت خدمت کردم در سال ۱۹۸۹ شرکت ما به سیتی گروپ فروخته شد که پس از آن توسط وال استریت هدایت شد. و این یک تغییر بزرگ برای ما بود. ناگهان ما با این بچه ها از نیویورک مالک شدیم، بچه هایی که هیچ چیز از تجارت نمیدانستند.

در طول این زمان من به سمت جلو تلاش میکردم. هیچ چیز مرموزی در مورد آنچه که من انجام میدادم وجود ندارد. من به سادگی روابط با مردم در نیویورک بودم و به اندازه کافی قوی بودم تا با انها در مورد خاصی صحبت کنم ، من احترام خودم را بدست آورده بودم.

برای من تجربه ای که مهم بود اهمیت توانایی بود.

این یک توانایی بود، توانایی بدون حرکت تند و سریع، این در مورد صداقت، دوستانه و نزدیک بودن و داشتن یک چشم انداز مثبت در مورد همه چیز ، و اینکه قادر باشی مردم را در ذهن خود برنده کنی، بود. اگر شما رهبری را در کلمه وارد کنید بشدت تاثیر گذار است.

من با استفاده از نفوذم در کمک به دیگران به سمت جلو رفتم، به عنوان یک رهبر من چیزی را انجام دادم که شما همیشه در تلاشید تا آن را انجام دهید. ایده های من نظری یا فرمولی است، من یک روز از خواب بیدار نمیشوم که بگویم من یک ارتباط برقرار کن خوب هستم، اجازه دهید که من کتابی بنویسم و رهبری را ستون بندی کنم.

من دوره های رهبری داشتم که زمانی وحشتناک و زمانی عالی بود.من اعتقاد دارم که رهبری یک فعل است، نه یک اسم و من آن را انجام دادم.

من تجربیاتم و توصیه های عملی را به اشتراک گذاشتم ، اینکه چه چیزی کار میکند و نتیجه میدهد و چه چیزی جلوی رشد شما را میگیرد و اینکه به شما اهدافتان را بفهمانم.

چون که شما نیاز دارید مهارت های رهبری خود را قبل از ورود به موقعیتتان توسعه دهید، چیزی که برای منم بوده و اینکه برای شما چگونه خواهد بود.

زندگی یک فرایند است،ما باید هرروز آنرا بهتر کنیم. ما در حال رشد ، در حال تغییر هستیم و همیشه باید به سمت جلو برویم.

بیایید با هم انجامش بدهیم.
One thought on “چگونه من به رهبری رسیدم ؟

  1. داریوش

    بسیاز عالی و گیرا بود!
    واقعا این درسته هیچ رهبری بالاتر از این نیست که آدم بتونه اول خودش رو رهبری یا کنترل کنه!
    بعد چیزهای دیگه!

    پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد کافه راز
پیشنهاد کافه راز
ترجمه شده توسط کافه راز : چند ماه پیش من جهت انجام یک پروژه بزرگ با…