web
analytics
راه موفقیت :می خواهید موفق باشید؟ این 7 کار را در اوقات فراغتتان انجام دهید. | کافه راز
موفق باشید

راه موفقیت :می خواهید موفق باشید؟ این ۷ کار را در اوقات فراغتتان انجام دهید.

ترجمه شده توسط کافه راز : برای کسب موفقیت به عنوان یک کارآفرین سعی کنید عادت های کم بازده تان را با عادت های مفیدتر جایگزین کنید.

  • آیا می دانستید که بنیانگذاران یک کار معمولا چهار بار شکست می خوردند تا به موفقیت برسند؟
  • میدانید چرا راه اندازی یک کسب و کار موفق کار سختی است؟

این موضوعات به عوامل متعددی بستگی دارد که یکی از آنها می تواند کارهایی که کارآفرینان در اوقات فراغتشان انجام می دهند باشد.

خلاقیتی که شما در زمان های آزادتان ایجاد می کنید بر موفقیت کار حرفه ای شما تاثیر دارد. میتوانید شرط ببندید که کارآفرینان در اوقات فراغتشان کاری به جز استراحت برروی مبل انجام می دهند. 

اگر می خواهید به عنوان یک کارآفرین به موفقیت برسید باید در کارهایی که در زمان های آزادتان انجام می دهید بیشتر دقت کنید. سعی کنید عادت های کم بازده تان را با عادتهای مفیدتر جایگزین کنید.

۱٫ورزش کردن

ورزش کردن هم برای ذهن مفید است و هم برای بدن. براساس تحقیقاتی که انجام شده است انسان هایی که پنج روز در هفته به مدت ۳۰ دقیقه ورزش می کنند سلامت ذهنی بیشتر ، استرس کمتر و فکر بازتری دازند. زمانی که کسب و کارتان را اداره می کنید بهترین کار برای شاداب و سرزنده بودن ورزش کردن است.

۲٫ سرگرمی ها

تاکنون دقت کرده اید که اکثر کسانی که کسب و کار موفقی دارند جدا از کار زندگی شاد و مفرحی دارند؟ این به خاطر این است که از زمان های شخصیشان لذت می برند. سرگرمی ها راه های خروج استرس و منابع اصلی خلاقیت هستند.

۳٫ یادگیری

موفقیت به این معناست که همیشه علاقه به یادگیری را ترویج دهید. اگر می خواهید علاقه به یادگیری را در خود ایجاد کنید باید چیزهای جدید یاد بگیرید. بعضی ها دوست دارند که زبان های مختلف یاد بگیرند و برخی دیکر به تکنولوژی و فتاوری علاقه دارند. یک فضای یادگیری قوی تا ۷۳ درصد به افزایش خلاقیت فردی و شغلی شما کمک می کند. با وجود آموزش های آنلاین، نرم افزارهای کمک رسانی و دوره های اطلاعاتی اینترنتی، دیگر بهانه ای برای یادنگرفتن چیزهای جدید ندارید.

۴٫ تمرکز حواس

دلیلی وجود دارد که یوگا امروزه یکی از محبوبترین تمرین های سلامتی است: تمرکزحواس به شما کمک می کند آرام باشید، بازده را بالاببرید، خلاقیت را آسانتر می کند و سلامت جسم و ذهن را تضمین می کند.

کافه راز : این موضوع را بدانید که تمرکز حواس فقط به معنای انجام دادن یوگا و مدیتیشن نیست، البته هر دوی این کارها به همین منظور است. منظور من این است که به سادگی دو بار در روز ۲۰ دقیقه فقط بنشینید یا اینکه برای ۱۰ دقیقه به سقف زل بزنید و دنیای اطرافتان را فراموش کنید.

۵٫ خدمات

اگر احساس می کنید دیدگاهتان نسبت به آنچه در زندگی برایتان اهمیت دارد را از دست می دهید، فرصتی را به کارهایی با شانس کمتر اختصاص دهید. این که به جامعه برگردید باعث می شود به چیز هایی غیر از مسائل کاری فکر کنید که به شما کمک خواهد کرد روش های موفقیت در کسب و کارتان را ارزیابی کنید. این بهترین روش برای کاهش استرس های ناشی از تمرکز بر مشکلات زندگیتان است.

۶٫ مطالعه

بهترین راه برای به روز بودن درمورد فعالیت های افراد موفق مطالعه کردن است. فرقی نمی کند اخبار و روزنامه ها را مطالعه کنید، یا کتابی خود آموز در مورد کسب و کار یا زندگینامه ی یک انسان موفق ، مطالعه کردن خلاقیت شما را بیشتر می کند، روند فکری شما را در محل کار بهبود می بخشد و کمک می کند که پس از یک روز طولانی استرس را از خود دور کنید.

۷٫ خانواده

از هر زمانی که می توانید استفاده کنید تا تمام توجهتان را صرف انسان هایی کنید که دوستشان دارید. فقط چند ساعت در هفته را به کار فکر نکنید و از اتفاقاتی که در خانه می افتد لذت ببرید.

انسان های سالم، شاد و موفق می دانند که گذراندن زمان با انسان هایی دوستشان دارند آنها را در طی کردن مسیر موفقیت سالم و سلامت نگه می دارد.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد کافه راز
پیشنهاد کافه راز
ترجمه شده توسط کافه راز : به گزارش اداره ی فدرال ایمنی حمل و نقل موتوری:…