web
analytics
مدیریت کسب و کار
شکست رهبر

مدیریت کسب و کار: ۴ مورد که باعث شکست یک رهبر می شوند

ترجمه شده توسط کافه راز : از این کارها دوری کنید، وگرنه ممکن است باعث تضعیف موقعیت رهبری خود شوید.

نیازی نیست که هر انسانی به دنبال کشف این باشد که کارآفرینان و مدیران مهم کسب وکار چه کارهایی انجام می دهند تا شرکتهایی سودده، خلاقانه و موفق داشته باشند. اما موضوعاتی که باید از آنها جلوگیری شود چه؟ برخی از فعالیت ها برای مدیران ارشد درهر کسب و کاری مانند سم هستند. دراینجا به چهار موردی اشاره شده است که رهبران باهوش درهرشرایطی ازآنها دوری می کنند.

۱- تلاش برای تصمیم گیری های بی نقص

“فلج از شدت تحلیل و بررسی” یکی از نقاط ضعف مهم برای بسیاری از مدیر عاملان است. این ذهنیت که شما هرگز نمی توانید اطلاعات کافی داشته باشید، فقط مانع از پیشرفت شرکت شما می شود.

۲- داشتن چندین مسئولیت متفاوت

رهبران باهوش نباید شرکت هایی راه اندازی کنند که به طور کامل به دور خود بچرخند و تغییر کنند. هیچ انسان هرگز نمی تواند در تمامی جنبه های کسب و کار مهارت داشته باشند. مهارت خاص خود را شناسایی کنید و همان را ادامه دهید.

۳- شرکت در همه ی جلسات

این که یک نفر از زیر دستانتان را به جای خود به جلسات بفرستید تا شما را درجریان خلاصه ی آن قرار دهد یک تجربه ی باعث پیشرفت است. و البته در زمان هم صرفه جویی می شود.

۴- اطلاع رسانی اندک

رهبران خوب خلاف این کار را انجام می دهند. مدیران نباید از این بترسند که یک پیام را چندین بار بیش از حد اطلاع دهند. این که یکسری اطلاعات را از راه های متفاوت و مداوم ارائه کنید احتمال اینکه کارمندان آنچه به آنها می گویید را به یاد بسپارند بیشتر می شود.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد کافه راز
پیشنهاد کافه راز
ترجمه شده توسط کافه راز : نصیحت هایی سریع اما ارزشمند از کتاب "قطاروحشت کارآفرینی" اثر…