web
analytics
قضاوت شخصیت : براساس این چند چیز کوچک درمورد شخصیت شما قضاوت می کنند
قضاوت کردن شخصیت

قضاوت شخصیت : براساس این چند چیز کوچک درمورد شخصیت شما قضاوت می کنند

ترجمه شده توسط کافه راز : ازهمان لحظه ای که یک نفر را برای بار اول ملاقات می کنید، به دنبال این هستید که شخصیت آن فرد را بررسی کند.

به همین دلیل است که معمولا به دنبال ویژگی هایی ثابت مانند صداقت، مهربانی و هوش هستید. توجه به این مسائل حتی به شما کمک می کند که تصمیم بگیرید آیا دوست دارید که با این فرد یک رابطه ی صمیمی داشته باشید یا خیر.

براساس موارد زیر انسان ها شما را قضاوت می کنند که چطور انسانی هستید:

۱- دست خط

براساس یک تحقیق، نحوه ی نوشتن یک فرد و اندازه دست خطش چیزهای خاصی درمورد شخصیت او بیان می کند. براساس تحقیقی که توسط شرکت ملی خودکار انجام شد، مشخص شد که انسان هایی با دست خط ریز بیشتر خجالتی، دقیق و درس خوان هستند در حالی که افراد اجتماعی دست خط درشتی دارند.

افرادی که موضوعات را بیشتر جدی می گیرند در حین نوشتن فشار بیشتری بر خودکار وارد می کنند، درحالی که انسانهای که سبک تر می نویسند افرادی عاطفی و حساس هستند.

۲- رنگ ها

براساس مقاله ای در مجله ی روانشناسی روز، رنگ هایی که شما بیشتر انتخاب می کنید چیزهای زیادی درمورد شما می گویند. افرادی که بیشتر رنگ مشکی را انتخاب می کنند حساس، هنرمند و دقیق هستند، درحالی که افرادی که رنگ قرمز را دوست دارند بسیار فعال هستند و تمام تلاش خود را می کنند.

افرادی که رنگ سبز را دوست دارند مهربان و وفادار هستند، درحالی که کسانی که رنگ سفید را دوست دارند منظم و منطقی هستند. و کسانی رنگ مورد علاقه شان آبی است، باثبات و حساس هستند و به دیگران بسیار اهمیت می دهند.

۳- جویدن ناخن ها

رفتارهای مکرر بدنی چیزهای زیادی را در مورد شخصیت شما بیان می کنند. روشی که بدن شما نسبت به شرایط واکنش نشان می دهد، مثلا با کشیدن موها یا جویدن ناخن هایتان، بیانگر بی صبری،عصبانیت،خستگی و نارضایتی است.

به عنوان مثال جویدن ناخن را درنظر داشته باشید. براساس یک تحقیق، کسانی که ناخن هایشان را می جوند معمولا کمال گرا و همچنین عصبی و مضطرب هستند.

۴- کفش ها

به گفته ی روانشناسان شما می توانید به راحتی با نگاه کردن به کفش های یک نفر شخصیت او را قضاوت کنید. فقط با دقت به قیمت، سبک، رنگ و حالت کفش می توانید ۹۹% از ویژگی های شخصی فرد مانند درآمد،وابستگی سیاسی،جنسیت،وحتی سن را حدس بزنید.

۵- چشم ها

چشم ها آیینه ی روح هستند. چشمهای شما می توانند چیزهای زیادی درمورد افکار و احساسات شما بیان کنند. براساس تحقیقات، انسان های چشم آبی کمتر قابل قبول هستند و احتمال اعتیاد آنها به الکل بیشتر از انسان هایی با چشم های تیره تر است. یک روش دیگر که چشم ها شما را لو می دهند این است که نداشتن ارتباط چشمی محکم نشان دهنده ی عدم وجود اعتماد به نفس و اراده ی ضعیف است.

۶- وقت شناسی

این که چقدر دیر یا زود برای یک قرار ملاقات حاضر شوید می تواند تفکری مثبت یا منفی درمورد شما ایجاد کند. اینکه در یک قرار دیر برسید به این معناست که طرز فکری منفی درمورد خودتان به وجود می آورید، اما اگر برای یک قرار زود برسید به این معناست که شما به وقت دیگران اهمیت می دهید و همچنین از لحاظ ذهنی منظم هستید.

۷- دست دادن

کشف شده است که انسانهایی که محکم دست می دهند شخصیتی محکم و با اعتماد به نفس بالا دارند. همچنین احتمال این وجود دارد که این افراد برونگرا باشند و احساسات خود را بروز دهند اما احتمال آرام و خونسرد بودن آنها بسیار کم است. از سوی دیگر افرادی که ضعیف دست می دهند، دچار کمبود اعتماد به نفس هستند و همیشه به دنبال یافتن آسانترین راه ها هستند.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد کافه راز
پیشنهاد کافه راز
ترجمه شده توسط کافه راز : هرانسانی تلاش می کند که انسان خوبی باشد، مهربان، دلسوز…