web
analytics
چه میخواهید
از زندگی چه میخواهید

شما از زندگی چه می خواهید؟

ترجمه شده توسط کافه راز : نه. واقعا. تا به حال این سوال را از خودتان پرسیده اید؟

چیزهای خوب همیشه از اتفاقات خوب و شاد بدست نمی آیند. موفق ترین انسان ها زندگیشان را خودشان طراحی می کنند و با هدف زندگی می کنند. اولین گام بدست آوردن نظم و ترتیب است.

من نظم را اینگونه تعریف می کنم: درک و ثبت کردن اهداف شخصی و حرفه ای و تعیین دلیل رسیدن به هرکدام از آنها.

این بسیار مهم است که یک دیدگاه دقیق و طرحی کلی از الویت ها و اهدافتان ایجاد کنید ونسبت به اهدافتان توجه و دقت ویژه داشته باشید. اگر نظم نداشته باشیم ایجاد تمرکز لازم برای عملکرد های سریع روزانه تقریبا غیر ممکن است.

اگر هیچ دیدگاه واضحی نداشته باشید، چیزی وجود ندارد که اهدافتان را به آنها گره بزنید و چیزی وجود ندارد که براساس آن پیشرفت و عملکرد خودتان را اندازه گیری کنید.

زمانی که شما دیدگاهی واضح داشته باشید، متوجه می شوید که به سمت آن کشیده می شوید، و تمام کاری که باید انجام دهید این است که خودتان را به موقعیت هایی که باعث پیشرفتتان می شود متصل کنید، و به شما اجازه می دهد که هرچه سریعتر پیروزی هایتان را نشانه گذاری کنید.

به زمانی فکر کنید که با فکر رسیدن به یک هدف بزرگ هیجان زده می شدید. هیچ چیز به اندازه ی این افکار باعث ترشح شدید آدرنالین نمی شود. زمانی نظم و وضوح داشته باشید ، هیجان زده می شوید و انرژیتان را افزایش می دهید.

پس ابتدا نسبت به آنچه می خواهید نظم و وضوح داشته باشید ، سپس وارد عمل شوید.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد کافه راز
پیشنهاد کافه راز
ترجمه شده توسط کافه راز : دوست داشتنی بودن یک ویژگی ژنتیکی نیست – می توان…