web
analytics
زیگلار : 10 گام جدی برای رسیدن به هدف | کافه راز
زیگلار

زیگلار : ۱۰ گام جدی برای رسیدن به هدف

کافه راز : یک انسان متعهد به اندازه ی صد انسان علاقه مند ارزش دارد. 

زمانی که با دقت برنامه ریزی می کنید و آمادگی دارید، قانونا می توانید انتظارداشته باشید که از تلاش هایتان به موفقیت برسید. زمانی که ویژگی های یک فرد برنده که از زمان تولد با خود داشته اید را کشف کنید و آنها را پرورش دهید، آن انسان موفقی که باید باشید ظهور می کند. اگرچه قرار نیست که تمامی توقعات شما به حقیقت برسد، اما با انجام این گام های مناسب، به خود شانس بینهایت بیشتری برای موفقیت می دهید.

بدون درنظر گرفتن هدفتان – مانند کاهش وزن ، ادامه ی تحصیل ، ترفیع درجه ، ذخیره پول برای تعویض خانه و یا تعطیلات خارج از کشور- با برنامه ریزی و آماده سازی می توانید توقع داشته باشید که موفق شوید.

با این ۱۰ گام شروع کنید:

۱٫پایه و اساس محکمی بسازید.

صداقت، شخصیت، تعالی، اعتماد، عشق و وفاداری . این پایه واساس به شما فرصتی صادقانه می دهد تا به هرهدفی که برای حود درنظرگرفته اید برسید.

۲٫ تعهد داشته باشید.

کارآمدترین و زیباترین فلسفه ی دنیا بی نتیجه خواهد بود اگر شما به آن عمل نکنید. همانطور که ماری کرولی می گوید: یک انسان متعهد به اندازه ی صد انسان علاقه مند ارزش دارد.

۳٫ تجزیه کنید.

اهداف متوسط و طولانی مدت خود را به سود و توسعه تجزیه کنید.

۴٫ تصور کنید.

اگر می خواهید به هدفی دست پیدا کنید، پیش از رسیدن به آن “دستیابی به هدف ” را در ذهن خود تصور کنید. در تصورات خود ببینید که دیپلم گرفته اید، آن شغل یا ترفیع را کسب کرده اید، سخنرانی را انجام داده اید، به خانه ی رویاییتان رفته اید، به آن هدف کاهش وزن رسیده اید…

۵٫ مسئولیت پذیر باشید.

برنامه ی روزانه کلید رسیدن به اهدافتان است. هرشب پیشرفتتان به سمت رسیدن به هدف را ثبت کنید، و ۶ مورد از مهم ترین کارهایی که باید روز بعد انجام دهید را یاداشت کنید.

۶٫ انتظار تغییرات را داشته باشید.

تصمیم بگیرید که با احتیاط به سمت هدفتان حرکت کنید، اما آمادگی این را داشته باشید که در صورت نیاز در شرایط یا موقعیت خاص مسیرتان را به سمت هدف تغییر دهید. به مسیرت ادامه بده رفیق!

۷٫ به مردم بگویید.

موقعیت ها عالی هستند، آنها شمارا تشویق می کنند.

۸٫ یک بازیکن تیمی باشید.

اگر به دیگران کمک کنید که به آنچه می خواهند برسند، شما هم می توانید هرچه درزندگی می خواهید داشته باشید.

۹٫ همه چیز را یادداشت کنید.

هربار که به هدفی می رسید، اعتماد به نفس شما بالاتر می رود درنتیجه می توانید کارهای بهتر و بزرگتری انجام دهید. بعد از تکمیل یک هدف، درباره ی آن بنویسید – در دفتر خاطرات یا هرجای دیگر.

۱۰٫ منعکس کنید.

آن چیزی که تقدیرتان باعثش می شود، اصلا به اندازه ی فردی که با رسیدن به اهدافتان به آن تبدیل می شوید اهمیت ندارد. آن فردی که به آن تبدیل می شوید ، فرد برنده ایست که باید باشید.

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد کافه راز
پیشنهاد کافه راز
کافه راز : اعتماد، شوروهیجان، خودآگاهی ... آیا شما در یک تیم بازی می کنید؟ درزمان…