web
analytics
زمانی که این 3 چیز را با خود تکرار کنید، یعنی که زمان ایجاد تغییرات رسیده است | کافه راز
زمان ایجاد تغییرات

زمانی که این ۳ چیز را با خود تکرار کنید، یعنی که زمان ایجاد تغییرات رسیده است

زمانی که کار و زندگی از تعادل خارج شود، مکالمه ای چنینی در ذهنتان رخ می دهد:

ترجمه شده توسط کافه رازمن عاشق کارم هستم، اما این خیلی بد است که زمان بازی کردن با کودکانم را از دست می دهم، زمانی که میدانم دیگر بازنمی گردد. گاهی اوقات باید زودتر به خانه برگردم تا زمانی بیشتری برای خانواده داشته باشم.

زمانی که دیر به خانه برمیگردم، چیزهای خاصی را از دست خواهم داد. و اصلا دوست ندارم که با احساس عذاب وجدان به خواب بروم. خسته شدم از اینکه کارم را با خودم به خانه ببرم. احتیاج دارم که یک آخرهفته را بدون هیچ مزاحمتی استراحت کنم.

۱- دوست دارم کارهایی را که می خواهم انجام دهم.

کتاب بخوانم، موسیقی گوش دهم، باغبانی کنم و بخوابم.

۲- ذخیره ی روحی من خالی شده است.

صرف زمان برای برقراری ارتباط با طبیعت برای من بسیار مهم است، اما حالا به سختی زمان برای مدیتیشن یا تماشا و لذت بردن از طلوع و غروب خورشید دارم.

۳- فکر می کنم که عقب مانده ام.

آری من موفق هستم اما احساس خوشبختی ندارم. منم باید بخش مقدس خودم را به خودم برگردانم. من باید شاد باشم.

این جملات برایتان آشنا نبود؟

شکی نیست که ما در این جهانی با سرعت بالا زندگی می کنیم، که به سادگی می توان در این دنیا احساسات و ارزشهای خود را فراموش کرد.

یک ارزش می تواند چیزی ملموس یا غیرملموس باشد- مانند خانواده، آزادی، سلامت، خوبی و غیره.

زندگی شخصی و زندگی کاریتان بخش های جدایی از شما هستند که با هم کل شما را تشکیل می دهند. و اگر فقط برای یک بخش وقت و انرژی بگذارید ممکن است بخش دیگر موفق نشود.

این موضوع بسیار مهم است که چون ما زمان با ارزشی را برای کارکردن صرف می کنیم ، پس باید کارمان را با موفقیت انجام دهیم. اما مشکل زمانی ایجاد می شود که کاری که ما برای ادامه ی حیات انجام می دهیم با ارزش های اصلی زندگیمان مغایرت داشته باشد.

این ارزش های مهم بخش مقدس روح ما هستند که باید به آنها بها داد، این گونه ما به خود ارزش می دهیم. مهم نیست که چقدر پولدار یا خوشبخت باشید، اگر برای مدت طولانی این ارزش ها را نادیده بگیرید باعث ناراحتی شما می شود.

زمانی که مکالماتی این چنینی در ذهنتان داشته باشید به این معناست که برخی چیزها باید تغییر کنند و ایجاد این تغییرات برعهده ی خود شماست.

اگر نهایتا به این نتیجه برسید که شغلتان مغایر با ارزش های مهم زندگیتان است، باید به دنبال راه هایی باشید که در زندگیتان تعادل ایجاد کنید.

کافه راز :نتیجه ی زندگی هماهنگ با ارزش هایتان، به دست آوردن حس خوشبختی کامل، افزایش آرامش ذهنی، عزت نفس و موفقیت است. من به این حالت پرورش روح می گویم.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد کافه راز
پیشنهاد کافه راز
ترجمه شده توسط کافه راز : به نصیحت کسانی که موفقیت را بدست آورده اند گوش…