web
analytics
زمانی که احساس بی انگیزگی دارید، چطور برای خود انگیزه پیدا می کنید؟ | کافه راز
افزایش انگیزه

زمانی که احساس بی انگیزگی دارید، چطور برای خود انگیزه پیدا می کنید؟

ترجمه شده توسط کافه راز : ۶ فرد موفق نصیحت های خود را درمورد اینکه چگونه همیشه با انگیزه باشید با شما به اشتراک می گذارند.

۱- ازخودم می پرسم برای رسیدن به این هدف چه دردهایی را باید تحمل کنم؟ و زمان رسیدن به آن چه لذتی خواهم برد؟ پاسخ هردو سوال را یادداشت می کنم و خودم را مجبور می کنم که واقعا احساساتم را حس کنم. و سپس اهدافم را به بخش های کوچکتری تقسیم می کنم. و سپس راهی برای مسئولیت پذیر بودن و انجام آنها پیدا می کنم. زمانی که اهدافم را با دیگران به اشتراک می گذارم شانس پیشرفت من بیشتر می شود.

۲- من دوست دارم که به خاطر داشته باشم برای چه کسانی مسئولیت یک پروژه را برعهده گرفته ام. معمولا برای جامعه و مشتریان است – یا گاهی برای تیممان . حتی اگر خود پروژه هم انگیزه ای نداشته باشد، باز هم انجام دادن آن برای یک فرد دیگر به من کمک می کند انگیزه داشته باشم.

۳- من کارهای هیجان انگیز و سخت را دوست دارم. من به شدت به حل مشکلات دشوار علاقه مند هستم. من با کشف راه حل هایی که هرگز پیش از این انجام نشده اند خودم را به چالش می کشم.

من همچنین باور دارم که، زمان هایی که با موانع ذهنی برخورد می کنید، بسیار مهم است که به سمت افراد موفقی بروید که برایشان ارزش قائل هستید و آنها را قبول دارید. آنها می توانند در چند دقیقه تفکرات و علایق شما را دوباره برانگیزانند.

۴- روزهایی را که در مسابقات ورزشی سپری کرده ام به من یاد دادند که همیشه بر روی هدف نهایی تمرکز کنم و به موانعی که در طول مسیر قرار دارند توجهی نکنم. ازنظر من هر مانعی که در مسیر قرار دارد یک فرصت برای نوآوری یا بازسازی است، درصورتی که هدف کلی کمک به مشتریان باشد.

همچنین پیش از این آموخته ام که در هریک از مراحل مهم زندگی لحظاتم را با هیجان موفقیت پر کنم. من دوست دارم که همه ی موفقیت هایی که در مسیر زندگی اتفاق می افتد را جشن بگیرم.

۵- گاهی اوقات کسب دوباره ی انرژی برای من به سادگی یک قدم زدن است. دفعات دیگر، برای انجام یک پروژه به خودم جایزه می دهم. و هردو این گزینه ها گاهی نیازمند این است که یک قهوه ی بسیار قوی بنوشم.

۶- من یک سرود مخصوص دارم: یک پا جلوی پای دیگر. من کاملا به پیشرفت در مسیر ادامه می دهم. این اصل نیوتن برای بدنهای درحال حرکت است – اگر به مسیرتان ادامه دهید، همه چیز انجام خواهد شد.

همچنین از یکی از دوستان نزدیکم آموخته ام که به هرچیز تنها یک بار دست بزنم. پس اگر کاری روی میزتان قرار گرفت همان موقع آن را انجام دهید. و آن را تمام کنید.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد کافه راز
پیشنهاد کافه راز
ترجمه شده توسط کافه راز : چطور شد که من به یک انسان سحرخیز تبدیل شدم؟…