web
analytics
راه موفقیت : برای اینکه موفق شوید کاری را بلدید به بهترین نحو انجام دهید | کافه راز
سایت موفقیت کافه

راه موفقیت : برای اینکه موفق شوید کاری را بلدید به بهترین نحو انجام دهید

ترجمه شده توسط کافه راز : تنها دو گام برای خوشبختی وجود دارد: ابتدا استعداد ذاتیتان را بشناسید و سپس آنها را به حد اعلا برسانید.

موتزارت انسان باهوش و با استعدادی بود. او در سن ۵ سالگی آهنگ سازی می کرد و در سن ۶ سالگی در دربار شاه اجرا می کرد. درآن زمان موتزارت متوجه استعدادهایش شد و آن کار را که برای انجام دادن آن به دنیا آمده بود را تمرین کرد و درآن کارآزموده شد و با استفاده از توانایی های طبیعی اش توانست قطعه های موسیقی فوق العاده ای ایجاد کند.

موتزارت اولین کسی نبود که با استعدادهای ذاتی آفریده شد و آخرین نفر هم نیست.

همه ی ما این استعداد ها را داریم. فقط کافیست که آنها را بشناسیم و با تمام توان از آنها استفاده کنیم. استعداد های خاصی به شما هدیه داده شده است که باید آنها را با دنیا به اشتراک بگذارید.

وظیفه ی شما این است که این استعداد ها را شناسایی کنید و درآنها ماهر شوید. اگر بیشتر وقت و انرژیتان را بر استعدادهای ذاتی خود متمرکز کنید، می توانید جوایز شگفت انگیزی به دست آورید.

تجلیل از استعدادهای ذاتی ما باید کار آسانی باشد. اما برای اکثر مردم اینکار از لحاظ احساسی خسته کننده است. زیرا اکثر آنها به دلایل مختلفی با استعدادهای ذاتیشان مقابله می کنند.

شاید والدینشان از استعداد هنری آنها در نقاشی و مجسمه سازی حمایت نکنند چون دوست دارند که فرزندشان یک پزشک یا وکیلی موفق باشد.

یا شاید استعداد یک نفر ثروت فراوانی را باخود به همراه نیاورد. گاهی انسان ها از اینکه کاری را انجام دهند که به نظرشان آسان است می ترسند. آیا موفقیت نباید سخت باشد؟؟ نه نباید و نیست.

همه ی اینها بهانه است. و همه ی بهانه های دنیا نمی توانند استعدادها را از بین ببرند. آنها منتظرند تا ما با ترس هایمان مقابله کنیم تا زمانی که متوجه شویم برای انجام چه کاری به جهان آمده ایم.

این استعدادها به دلیل خاصی به ما داده شده است – تا از آنها برای بهبود دنیا و انسان هایی که مانع آن می شوند استفاده کنیم.

تا به حال دقت کرده اید که زمانی که در یک فعالیتی که درآن استعداد دارید شرکت می کنید، با انرژی، هیجان زده و خوشبین هستید؟

این نشانه ای است که شما باید بر چنین کارهایی تمرکز کنید – زمانی که با هیجان درکاری شرکت می کنید، به قدری هیجان زده می شوید که نمی توانید درجای خود ثابت بمانید.

وظیفه ی شما این است که عامل این سروصدا و هیجانات را کشف کنید و درآن ماهر شوید. هوش و مهارت خود را در زندگی پیدا کنید و تمرین کنید، تمرین کنید و تمرین کنید. شما باید توانایی های طبیعی خود را پرورش دهید تا به حد اعلی برسند – به نقاط قدرت خود دقت کنید نه نقاط ضعفتان.

به بزرگترین ورزشکاران جهان نگاه کنید. آنها آن کاری را که در آن خوب هستند و به آن علاقه دارند را هر روز تمرین می کنند. آنها کاری را که به خوبی انجام می دهند رها نمی کنند و به خاطر این قضیه جوایز زیادی برنده می شوند.

تنها دو گام برای خوشبختی وجود دارد: ابتدا استعداد ذاتیتان را بشناسید و سپس آنها را به حد اعلا برسانید.

کافه راز : این کار به شما کمک می کند ثروتی که واقعا لایق آن هستید را به دست آورید. تنها اصراف در منابع انسانی این است که از آنها استفاده نکنید.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد کافه راز
پیشنهاد کافه راز
ترجمه شده توسط کافه راز : از باخت متنفرید؟ پس قدرت تکنولوژی را تحت سلطه ی…