web
analytics
ده راه برای استفاده از نقاط قوتتان: | کافه راز
نقاط قوت

ده راه برای استفاده از نقاط قوتتان:

ترجمه شده توسط کافه راز : شجاع باشید و در عین حال خودتان باشید:

ده مورد وجود دارد که شما میتوانید همین الان آنها را انجام دهید تا خود و زندگیتان را بهبود بخشید، در این ماه، روی چیزهایی تمرکز کنید که باعث میشود بیشتر خودتان را بشناسید ، رفتار هایی که به شما کمک میکند در مقابل افراد ایستادگی کنید. یاد بگیرید کارهایی را انجام دهید که شما را منحصر بفرد نشان دهد و به همین منظور نقاط قوت خود را بکار گیرید.

۱- تجارت و کسب و کار خطرپذیر:

اندکی از حجم کاری روزانه خود را به یک کارمند جدید بسپارید، در واقع اینگونه شما ریسک کردید اما ریسکی که ممکن است سودمند باشد چون به آدمی اعتماد کردید که قبلا صداقتش را به شما نشان داده.

۲- روی اصل خود باقی بمانید:

این هفته ، انگیزه هایتان را روی تصمیم گیری های کوچک تحلیل و بررسی کنید. حفظ سلامت طولانی مدت تجارت در ذهنتان شما را برای تصمیم گیری های بزرگتر آماده میکند.

۳- شجاعت:

همیشه کاری را انجام دهید که شما را میترساند حتی اگر خیلی کوچک باشد، شجاعت مثل ماهیچه است یعنی اینکه شما آن را با عمل و تکرار بدست می آورید.

۴- موارد حیاتی را چک کنید:

ده مورد از مهم ترین موارد مهم زندگی تان را بنویسید و این لیست را روی آینه حمامتان نصب کنید تا مهم ترین موارد زندگی تان همیشه یادتان بماند.

۵- پس بدهید:

این ماه برای انجام کاری که در آن تجربه کافی را دارید داوطلب بشوید.

۶- ترفند های کوچک:

بجای مجازات خود با گفتن  این را بخور یا نخور یا رژیم های غذایی سخت ، فقط کافی است که مصرف آنها را کم کنید .

۷- ببینید و یاد بگیرید:

آیا فکر میکنید که در شغل و حرفه خود در جا میزنید ؟ کسی را پیدا کنید که الان در نقطه ای قرار دارد که آرزوی شماست. با او ملاقات کنید تا شما را در رسیدن به آنچه که آرزویش را دارید راهنمایی کند.

۸- سرحال و سرزنده باشید:

روزی حداقل بیست دقیقه کاری را انجام دهید که شما را خوشحال کند. از کارهایی که باعث خوشحالی شما میشود یادداشت برداری کنید.

۹- خودتان را ارزیابی کنید:

شرایطی را ایجاد کنید که شما را درباره ی ایستادگی در مقابل اعتقادات و ارزش هایتان نگران کند. اول پنج عامل محرکی که شجاعت اخلاقی تان را ربوده شناسایی کنید، و تلاش کنید که هر ماه لااقل یکی از آنها را از بین ببرید.

۱۰- جرات این را داشته باشید که متفاوت باشید:

سه تا از کلیدی ترین چیزهایی که شما را منحصر نشان میدهد را بنویسید، و یاد بگیرید که چطور از آنها در کسب و کارتان پیاده کنید.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد کافه راز
پیشنهاد کافه راز
ترجمه شده توسط کافه راز : اگر از افراد موفق بپرسید به شما خواهند گفت که کلید…