web
analytics
جذب موفقیت | کافه راز
جذب موفقیت

جذب موفقیت

ترجمه شده توسط کافه راز : موفقیت را باید جذب کرد، نه اینکه آن را تعقیب کرد.

هدف ما باید این باشد که بیشتر از هر چیز دیگری روی خودمان کار کنیم.

ارزش های شخصی آهن ربایی است که تمامی چیزهای خوب را به سمت شما جذب می کند. هرچه ارزش های ما بیشتر باشند، پاداش ها هم بیشترند.

ازآنجا که راه حل برای داشتن چیزهای بیشتر، بهتر بودن است، ما باید دائما در حال جست و جو برای روش هایی باشیم که بتوانیم ارزش های شخصی خود را افزایش دهیم.

  • کنترل خود
  • تمرین نظم و انضباط
  • صبر و شکیبایی
  • برنامه ریزی
  • شدت تلاش
  • ایجاد اخلاق و رفتار مناسب و متعادل
  • فعالیت های سازگار و ثابت
  • کسب علم
  • مطالعه ی مداوم
  • یک فلسفه ی شخصی معقول

همه ی اینها مثال هایی از روش هایی هستند که می توانید ارزش های درونی تان را افزایش دهید.

ما باید به دنبال دستیابی به ارزش های بیشتر باشیم نه چیزهای ارزشمند. هدف ما باید این باشد که بیشتر از هر چیز دیگری روی خودمان کار کنیم. با توجه ویژه به فلسفه ی شخصی ، رفتار و فعالیت هایمان سهم مثبتی در آن چیزی که خواهیم بود داریم.

و در فرآیند تبدیل شدن به چیز بیشتراز آنچه اکنون هستیم، چیزهایی بیشتر از آنچه که داریم را به خود جذب خواهیم کرد. از لحاظ شخصیتی رشد می کنیم و سپس از لحاظ مادی پیشرفت می کنیم.

اما متاسفانه تعداد زیادی از افراد برنامه کاملا برعکس دارند.

فلسفه ی آنها این است: “اگر پول بیشتری داشتم، انسان بهتری می شدم.” اما زندگی به این صورت طراحی نشده است. اینکه بیشتر داشته باشیم، باعث نمی شود انسان های بهتری باشیم. فقط همان چیزی که هستیم را بزرگتر نشان می دهد.

آنهایی که نمی توانند از درآمدهای ناچیزشان چند ریال پس انداز کنند، در آینده هم نمی توانند از ثروت زیادشان چیزی پس انداز کنند.

صحبت کردن در مورد پیشرفت هایی که قصد آنها را داریم فقط ما را تا مسیری می برند، و قول هایی درمورد آینده فقط زمان بیشتری به ما می دهند.

قول ها باید خیلی سریع با اقدامات تطبیق پیدا کنند.

اگر نتایج در یک مدت زمان منطقی به دست نیایند این خطر وجود دارد که اعتماد دیگران را از دست بدهیم و علاوه بر آن احترام به خودمان هم از بین برود.

ناگهان متوجه می شویم که آن کسانی که زمانی ما را باور داشتند دیگر اعتقادی به ما ندارند و با نیت خوب خود تنها مانده ایم. روزی که متوجه کمبودها و چیزهایی که از دست داده ایم شویم طعم تلخ غفلت را احساس خواهیم کرد. و روزی نتایج سخت و رنج آور به تعویق انداختن کارها و عمل نکردن به قول ها را متوجه می شویم.

آیا ما کتاب می خوانیم، برنامه ریزی می کنیم، از زمان به خوبی استفاده می کنیم، بخشی از درآمدمان را ذخیزه می کنیم،

در کلاس هایی برای یادگیری مهارت های جدید شرکت می کنیم و با افراد بهتری که بتوانند در موفقیت ما تاثیر داشته باشند ارتباط برقرار می کنیم؟

آیا ما حقیقت را می گوییم، توانایی خود در برقراری ارتباط را بهبود می دهیم و به تمامی ویژگی های لازم برای موفقیت توجه می کنیم؟

یا اینکه دائما اجازه می دهیم که زمان مانند دانه های شن از میان انگشتانمان هدر برود و هم زمان اندک اندک اعتماد به نفسمان، احترام دیگران و بیشتر چیزهای خوبی که تا کنون توانسته بودیم در زندگی خود جذب کنیم را از دست می دهیم ؟

آیا ما زمانمان را به بطالت سپری می کنیم و اجازه می دهیم رویاهایمان به خاطره تبدیل شوند و امید جای خود را به پشیمانی دهد؟

البته که نه.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد کافه راز
پیشنهاد کافه راز
ترجمه شده توسط کافه راز : چطور در مکالمه ی بعدیتان برای فروش جواب "بله" بگیرید؟…