web
analytics
جذب فرصت ها | کافه راز
جذب فرصت ها

جذب فرصت ها

ترجمه شده توسط کافه راز : شما چطور فرصت ها را به زندگی خود جذب می کنید؟

موفقیت چیزی نیست که آن را دنبال کنید، در واقع چیزی است که باید آن را به سمت خود جذب کنید. روزی فردی از من پرسید: “من چطور توانسته ام فرصت های بیشتری در زندگی داشته باشم؟” این سوال خوبی است – اما فکر می کنم که پاسخ من اندکی آنها را شگفت زده کند.

من موضوعات کاملا مشخص و ضروری در مورد سخت کوشی را کنار گذاشته ام. درواقع آنها انسان هایی بسیار سخت کوش بودند و این ویژگی عالی را داشتند که دائما درجست و جو باشند. خب آنها چه چیزی را از دست می دادند؟

جاذبه – مهمترین اصل.

من همیشه فکر می کردم که موفقیت و فرصت ها چیزهایی هستند که باید خودمان به دنبالشان برویم. اما بعد متوجه شدم که باید این روند را برعکس کرد. موفقیت و موقعیت ها چیزی نیستند که شما به دنبال آنها باشید، بلکه زمانی که به فردی جذاب تبدیل شوید می توانید آنها را به سمت خود جذب کنید.

به همین دلیل است که من روش های بهبود و پیشبرد مهارت ها را آموزش می دهم. اگر بتوانید مهارت های خود را بهبود ببخشید، و تمامی بخش های شخصیت خود، سلامتتان و رابطتتان را اصلاح کنید، سپس به فردی جذاب تبدیل می شوید – درنتیجه موقعیت ها را به خود جذب می کنید. و احتمالا موقعیت های مختلف به دنبال شما خواهند گشت.

آوازه ی شما همه جا می پیچد و کسی وجود خواهد داشت که بخواهد با شما کار کند. همه ی این امکانات با این فلسفه امکان پذیر است که موفقیت چیزی است که خود شما آن را جذب می کنید.

موضوع مهم این است که تلاش کنید به واسطه ی اصلاح شخصیت ، ویژگی ها، مهارت ها، قوانین خاصی که دارید و شهرتی که برای خود به دست آورده اید یا نحوه ی صحبت کردن و سخنرانی هایتان خودتان را به فردی جذاب تبدیل کنید.

کافه راز: پیشبرد شخصی یک موقعیت بی پایان است برای اینکه نه تنها باعث پیشرفت خودتان شوید، بلکه موقعیت ها و موفقیت ها را هم به سمت خود جذب کنید.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد کافه راز
پیشنهاد کافه راز
ترجمه شده توسط کافه راز: کلید داشتن شادی همیشگی بسیار ساده است. زمانی که من تصمیم…