web
analytics
تغییر زندگی | کافه راز
تغییر زندگی

تغییر زندگی

ترجمه شده توسط کافه راز : ۳ روشی که تزکیه نفس و اصلاح خود می تواند زندگی شما را تغییر دهد.

من ۱۰ کتاب اول درمورد تزکیه نفس و اصلاح خود را در مدت سه ماه مطالعه کردم. بعد از آن بود که با دختر رویاهایم آشنا شدم. او یک نویسنده بود و در استرالیا زندگی می کرد – و امروز من با او در استرالیا زندگی شادی دارم.

تمرکز بر اصلاح نفس موقعیت های بسیاری را در زندگی من ایجاد کرد، مانند صحبت کردن در مراسم های زنده، نویسندگی برای نشریه های آنلاین و سفر به دور دنیا.

این می تواند برای شما هم اتفاق بیفتد.

اما برای اینکه این تغییرات در زندگیتان رخ دهد، و برای رسیدن به جایی که می خواهید باید به انسانی تبدیل شوید که آماده ی تغییر باشد. اصلاح نفس یک مورد بسیار مهم برای پیشرفت شماست.

اینها ۳ روش مشخص هستند که تمرکز بر اصلاح خویش می تواند زندگیتان را تغییر دهد:

۱- موقعیت های جدیدی برای شما ایجاد می کند.

پیشرفت شخصیتی باعث ایجاد موقعیت هایی جدیدی برای شما می شود، موقعیت هایی که اتفاق نمی افتند مگر زمانی که شما برای آنها خودتان را آماده کرده باشید.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که بر اصلاح نفس خود تمرکز کنید – با مطالعه ی کتاب ها، مقالات و وبلاگ هایی با این موضوع شروع کنید – و چیزهایی که می آموزید را در زندگی شخصیتان به کار بگیرید.

۲- خود باوری را در شما تا سطوح جدید ارتقاء می دهد.

اعتماد به نفس نقطه ی شروع برای رسیدن به آرزوهای شماست. شما باید به اندازه ی کافی به خودتان و آرزوهایتان باور داشته باشید که به دنبال آنها بروید. شما با پیشرفتتان این طرز فکر و این باور را در خودتان به وجود خواهید آورد.

زمانی که اولین کتاب با موضوع پیشرفت و اصلاح نفس را مطالعه کردم – کتاب عمیق فکر کنید و پیشرفت کنید اثر ناپلئون هیل – همان زمانی بود که حس خودباوری در من بیشتر شد، آن زمان بود که واقعا به خودم و اهدافم باور پیدا کردم. مطالعه ی کتاب هایی با موضوع موفقیت، من را مجبور به پیشرفت، رشد و تغییر انگیزه هایی که پشت اهدافم قرار داشتند می کرد.

۳- باعث می شود شما به نسخه ی بهتری از خودتان تبدیل شوید.

تبدیل شدن به نسخه ی بهتری از خودتان هدف اصلی اصلاح نفس است – اینکه باعث پیشرفت کار، زندگی و روابط خود شوید. در هر زمینه از زندگیتان که تلاش می کنید، همان بخشی از پیشرفت کردن به عنوان یک انسان است.

باید دائما به این توجه کنید که چه چیزی را می توانید بهبود دهید و بدانید که برای انجام شدن آن چه کار هایی باید انجام شوند.

بهترین راه برای اینکه بدانید چطور می توانید بهتر شوید و پیشرفت کنید این است که از اطرافیانتان بخواهید فهرستی از کارهایی تهییه کنند که شما به خوبی انجام می دهید و موضوعاتی که باید برای اصلاح آنها تلاش کنید.

کافه راز : فهرست کارهایی که باید آنها را اصلاح کنید و پیشرفت دهید را نگه دارید و برای آن تلاش کنید.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد کافه راز
پیشنهاد کافه راز
ترجمه شده توسط کافه راز : موفقیت از آنجایی شروع می شود که بر کوچکترین جزئیات…