web
analytics
کارآفرینی
راز های کارافرینی

باید ها و نباید های کسب موفقیت در کارآفرینی

ترجمه شده توسط کافه راز : نصیحت هایی سریع اما ارزشمند از کتاب “قطاروحشت کارآفرینی” اثر دارن هاردی

۱- آن چیزی که نمی خواهید را نخواهید.

به سادگی ممکن است تحت تاثیر آرزوها یا اهداف دیگران قرار بگیرید. اما این کار را نکنید. مسیر خود را ادامه دهید. اجازه ندهید ترس، حسادت و فشارهای اجتماعی بر دیدگاه شما سایه بیندازند.

۲- موضوع مهم را ازدست ندهید.

چیزهای بزرگتر تنها زمانی بهتر هستند که لبخند روی صورتتان را زیباتر و بزرگتر کند و مسیر را برای شما شادتر کند. امروز طوری زندگی کنید که گویی می خواهید تا ابد آن را به یاد داشته باشید.

۳- کار درست را انجام دهید.

زمانی که با موقعیت هایی رو به رو می شوید که تصمیم گیری بسیار سخت است – زمانی که آرزوها و رویاهایتان از شما می خواهند یک چیز را انتخاب کنید و عقل منطق مسیر دیگری را نشان می دهد- به یادداشته باشید که تنها راه برای حفظ لبخندتان این است که از ارزش هایتان حفاظت کنید.

۴- به احساسات درونیتان اعتماد کنید.

صبر نکنید تا زمانی که ۸۰ ساله شوید و پر از احساس پشیمانی باشید. سعی کنید همین حالا همان فردی باشید که “می توانستید باشید”.

۵- بر تصمیم های خود ثابت قدم باشید.

اکثر کارآفرین ها به خاطر ایده ها، مهارت ها و بازارکار شکست نمی خورند، بلکه به خاطر این موفق نمی شوند که زمانی که نزدیک به قله هستند از تلاش دست برمی دارند.

۶- دلیل را فراموش نکنید.

کسب و کار شما را تغییر خواهد داد. فراموش نکنید که حالا چه کسی هستید. فراموش نکنید زمانی که تصمیم گرفتید سوار قطار وحشت کارآفرینی شوید که بودید؟

۷- به دنبال سربلندی خود باشید.

به شما استعدادها فوق العاده ای داده شده است. شما توانایی دستیابی به چیزهای اعجاب انگیز را دارید و میتوانید به انسانهای دنیای اطرافتان بسیار کمک کنید. شما مسئولیت دارید که این استعدادی که به شما اهدا شده است را استفاده کنید، به کار گیرید و آن را رشد دهید.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد کافه راز
پیشنهاد کافه راز
ترجمه شده توسط کافه راز : میلیاردرها چیزهایی دارند که اکثر ما از آن خبرنداریم. این فقط…