web
analytics
احساس خوب :10 راز برای اینکه ظاهر و احساسی عالی داشته باشید (هم از درون و هم بیرون) | کافه راز
احساس خوب

احساس خوب :۱۰ راز برای اینکه ظاهر و احساسی عالی داشته باشید (هم از درون و هم بیرون)

ترجمه شده توسط کافه راز :هرکسی ممکن است صبح از خواب بیدار شود و بی هیچ دلیل خاصی احساس زیبایی نکند. این برای همه ی ما اتفاق می افتد، اما این احساس اعتماد به نفس را نابود می کند و روزتان را خراب می کند.

در بدترین روز هم می توانید هم از درون و هم از بیرون احساسی فوق العاده داشته باشید، حالا توضیح می دهیم که چطور:

۱- خوب غذا بخورید.

آن چیزی که وارد بدنتان می کنید بر خلق و خوی شما تاثیر دارد. غذاهای فرآوری شده و غذاهایی که در آنها آنتی بیوتیک، کربوهیدرات و قند استفاده شده است را مصرف نکنید. آن ماده شیمیایی که باعث شادی شما می شود، سریتونین، در شکمتان ترشح می شود. مراقب باشید که چه می خورید.

۲- خودتان را با دیگران مقایسه نکنید.

هر انسانی منحصر به فرد است. درنتیجه ممکن است یک نفر ویژگی های مثبتی داشته باشد که دیگران ندارند. فراموش نکنید برای این که احساس زیبایی داشته باشید باید خودتان را به عنوان یک فرد منحصر به فرد قبول داشته باشید و نه کسی که با دیگران مقایسه می شود.

۳- نرمش کنید.

این بهترین روش برای شاد و سلامت بودن است. این کار با ترشح اندورفین به عنوان یک تقویت کننده ی حال خوب طبیعی عمل می کند. لازم نیست تمام مدت ورزش کنید، کفش های ورزشی تان را بپوشید و قدم بزنید.

۴- آن طور که دوست دارید لباس بپوشید.

پوشیدن تی شرت و شلوار خانگی بسیار راحت است و به شما احساس آرامش می دهد. اما اگر پوشیدن اینها برای شما به عادت تبدیل شده است، دوبار در هفته لباسهایتان را عوض کنید و لباس شیک بپوشید. این کمک می کند که حس و حال بهتر و اعتماد به نفس بالاتری داشته باشید و باعث می شود زیبایی واقعیتان را احساس کنید.

۵- به آرامش ذهنی برسید.

به این فکر می کنید که ارزش های شما در زندگی چیست و اینکه آیا راه درستی برای رسیدن به آنها طی می کنید؟ آیا دائما نگران چیزهای کوچک هستید؟ آیا همیشه دستپاچه هستید؟ نگاهی به زندگی روزمره تان بیندازید و هرچه را که می توانید از زندگیتان حذف کنید، با این کار زمان آزاد و آرامش خیال بیشتری خواهید داشت.

۶- مراقبت های ظاهری خود را بیشتر کنید.

یک محصول زیبایی جدید پیدا کنید، یک محصول آرایشی حتی یا ماده ای که به شما کمک کند سریعتر از شر جوش ها راحت شوید. این ها تغییرات کوچکی هستند اما بی شک در احساست شما تغییر ایجاد می کنند. اینکه بدانید به بهترین نحو از پوستتان مراقبت می کنید اعتماد به نفس شما را بیشتر می کند.

۷- اعتماد به نفس بسیار مهم است.

این راهی است که انسان ها در مرکز توجه قرار می گیرند – بدون توجه به ظاهرشان. افکار منفی را کنار بگذارید و دوباره به خودتان اعتماد کنید. برروی چیزهایی که درمورد خودتان دوست دارید تمرکز کنید و بدانید که شما هرروز فوق العاده هستید.

۸- ازخودتان پرستاری کنید.

زمانی که احساس می کنید لازم است کمی استراحت کنید. احساساتی مانند اضطراب، عصبانیت و خستگی هیچ کمکی در احساس زیبایی داشتن نمی کنند. در هر فعالیت آرامش بخشی که دوست دارید شرکت کنید.

۹- ازحالت های بدنی و ظاهریتان آگاه باشید.

یک حالت بدنی خوب این پیام را منتقل می کند که فرد احساس اعتماد به نفس و زیبایی دارد. حتی روزهایی که احساس زیبایی ندارید، هنگام نشستن یا ایستادن شانه هایتان را عقب بدهید، خمیده نباشید.

۱۰- یک تغییر در محیط اطرافتان ایجاد کنید.

به زیبایی درونتان اجازه دهید که خود را به نمایش بگذارد. فضایی بسازید که زیبا باشد، حتی با قرار دادن یک سبد گل جلو پنجره یا یک رومیزی جدید برای میز غذاخوری.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد کافه راز
پیشنهاد کافه راز
ترجمه شده توسط کافه راز: بدون درنظرگرفتن شرایط زندگیتان، داشتن استرس ممکن است از جنبه های…