web
analytics
آزاد سازی ذهن | کافه راز
آزاد سازی ذهن

آزاد سازی ذهن

ترجمه شده توسط کافه راز : به همه چیز بیش از اندازه فکر می کنید؟ از این روش استفاده کنید تا ذهنتان را آزاد کنید.

به همه چیز فکر کنید ؟ اگر بخواهید همه تصمیماتی که میگیرید را بیش از پیش تحلیل کنید ، همین مهم ترین عامل سقوطتان میشود.

احساس ما درباره چیزهایی که نسبت به آن مطمئن نیستیم وادارمان میکند تا بیش از پیش راجع به آن فکر کنیم. جمع آوری داده های بیشتر درمورد نتایج بلقوه باعث میشود که شما فکر کنید در راه رسیدن به هدفتان در حال پیشرفت هستید.

با توجه به نظریه جرالد ، استاد ممتاز بازنشسته دانشگاه هاروارد، که الگوهای مصرف کننده خرید را مورد مطالعه قرار داد، ناخودآگاه ما همواره ۹۵ درصد از تصمیم گیری های ما را باعث میشوند.

احساس شما در مورد تصمیم گیری تان چیست؟ اگر شما احساس نامطمئنی در مورد انتخابتان دارید ، حدس بزنید چه میشود؟ شما فقط در مورد آن فکر میکنید. این پروژه یا کسب و کار تا زمانی که شما اقدام نکنید شروع نمیشود.

گام اول کنترل است.

بر خلاف آنچه که فکر میکنید، شما همیشه برای شروع آماده هستید. اگر شما تصمیم اشتباه در برخی از نقاط بگیرید میتوانید آن را کنترل کنید. شما لازم نیست که به همه پاسخ دهید. شما فقط باید شروع کنید.

ریچارد برانسون را میتوان یک نمونه بزرگ در اقدام و عمل دانست، او هرگزبا هواپیما پرواز نکرده بود و هیچ چیز در مورد مهندسی آن نمیدانست، اما او یک شرکت هواپیمایی تاسیس کرد.

چگونه؟

این ساده است: او کسب و کار خود را آغاز و بعد در طول مسیر زیر و بم آن را فهمید. اگر برانسون فقط میخواست رویایش را در سر بپروراند. در عرض، ۲۲ سال به ۳ میلیارد دلار نمیرسید و خطوط هوایی خود را پیشرو در نوآوری مربوط به دانش هوانوردی و پروازهای فضایی تجاری نمیکرد.

سعی کنید استراتژی های زیر را دنبال کنید. کمتر از یک دقیقه طول میکشد اما به شما کمک میکند شکست هایتان را تحلیل کنید.

الگوهای من چه کردند:

در اوایل کار من در تلاش برای شکستن کسب و کار و ایجاد یک پلت فرم بودم. به طور مداوم ناشناس بودم  و یک استراتژی ساده را پیشنهاد کردم که کمک کرد از احساساتم چشم پوشی کنم. بنابراین توانستم تماس های مهم را ابداع کنم .کسی را انتخاب کردم که همیشه تحسینش میکردم و همیشه به این فکر میکردم که اگر او در شرایط من بود چه میکرد.

مارتا بک، نویسنده و مربی زندگی اپرا وینفری را انتخاب کردم.

هر زمان که با یک انتخاب مواجه میشدم و شک داشتم، از خودم میپرسیدم اگر مارتا بک بود؟ چه می کرد؟ به عنوان یک راه که به من در تصمیم گیری کمک میکرد بر اساس آنچه که میخواستم نه آنچه که احساس میکردم.

پرسیدن این سوال یک شکل از بازسازی شناختی است. با متوقف کردن افکار خود و پرسش از خود احساسات متوقف میشود و می توانید ذهن خود متمرکز کنید.

در حال حاضر بخش سخت است. شما نیاز دارید که آن را انجام دهید. قهرمان شما چه عکس العملی خواهد داشت؟

بدون تفکر، بدون تجدید نظر ، بدون عدم قطعیت- به من اعتماد کنید شما از آنجا شکل میگیرید.

یک نکته دیگر: هنگامی که شک دارید، از سکه استفاده کنید( شیر یا خط) استراتژی های مارتا بک با استفاده از منطق است ، اما زمانی که بین دو چیز ماندید در درونتان شیر یا خط کنید.

این سکه انداختن شمارا مطمئن میکند چه چیزی واقعا درست است.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد کافه راز
پیشنهاد کافه راز
ترجمه شده توسط کافه راز : دلایل واقعی برای اینکه سفرکردن باعث شادی شما می شود.…